Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same Leone 75

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jaro106

Jaro106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 13:12

Same Leone 75

Witam 

Zakupiłem miesiąc temu ciągnik Same Leone 75  75km 4 cyl. 4x4 chłodzony powietrzem, czy ma może ktoś taki Ciągnik chciał bym uzyskać trochę informacji na temat tej maszyny ponieważ mam problem z pompą hydrauliczną podnośnika mianowicie jak podnoszę na maxa pług ważący 560 kg słychać jakieś pukanie jak się nie mylę te odgłosy są z pompy/? jeśli miał ktoś taki przypadek proszę o info.

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same Leone 75 Dzisiaj, 20:05
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1312 postów

Napisany 20 marzec 2017 - 23:12

Same Leone 75

Pompa jak stuka to już się dawno urwała raczej napęd pomy się rozpada.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share Jaro106

Jaro106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 09:20

Same Leone 75

Ale pompa normalnie podnosi objawy takiego stukania są gdy podniosę na maxa do góry pług, jak by się urwała to by chyba w ogóle nie podnosila nawet na pusto?

Orientujesz się jaka jest w tym modelu pompa? Mam zamiar się zabrać za demontaż podnośnika żeby dostać się do pompy. 

Znalazłem coś takiego ciekawe czy będzie pasowała : https://www.sklepdla...SZYN-SAME/10984

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1312 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 09:24

Same Leone 75

przeczytaj jeszcze raz i zrozum aluzje napisałem ci że pompa stukać nie może tylko stuka napęd a skoro stuka jak podniesiesz do samej góry to podnośnik jest źle ustawiony i pompa się nie wyłącza.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Jaro106

Jaro106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 10:15

Same Leone 75

dzięki za wytłumaczenie :))) więc rozumiem ze regulacja podnosnika/pompy i będzie ok czy czeka mnie grubsza sprawa ?

#6 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1312 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 19:07

Same Leone 75

Na to pytanie już ci nie odpowiem musisz sam to ustalić.

Mechanika Rolnicza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Jaro106

Jaro106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 08:51

Same Leone 75

jeszcze mam problem ze skrzynią 8/4 biegów nie wiem czy ten typ tak ma ? :) ale nie mogę zmienić biegu w czasie jazdy , na postoju wszystkie biegi płynnie wchodzą nie ma problemu ale jak jadę i chcę zmienić to zaczyna zgrzytać :) i nie chcę na siłę wrzucić biegu bo jeszcze roz.. skrzynie. dodam że w tym ciągniku są tak jak by dwa sprzęgła nożne i obok wajcha ale to chyba do wałka wom nie jestem pewien.

Dodaj odpowiedź