KubaP12

claas ares 566 rz

Polecane posty

KubaP12    0

Witam. Niedawno kupiłem ciagnik claas ares 566 rz. Podłączyłem go pod rozrzutnik. Dwa przewody podłączyłem sekcję elektrohydrauliczną. Gdy ciagnik sie rozgrzał joystick przestał działać. Po zgaszeniu go i ponownemu odpaleniu joystick działa przez chwilę ale zaraz z powrotem przestaje działać i w ogóle nie reaguje. Mechanicznie z tylu ciągnika da się sterować ale z ciągnika nie. Wie ktoś co moze sie dziać ? W czym moze być problem? Proszę o pomoc

Edytowano przez KubaP12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Ostatnio to przerabiałem zapraszam na warsztat to naprawimy to.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Ale chodzi o to w czym jest problem. Jeśli wiesz to mógłbyś pomóc
Właśnie po to tu pisze żeby pomógł ktoś kto sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Zaproponowałem ci swoją pomoc przecież?


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

No tak ale skoro wiesz o co chodzi to pomoż tutaj bo jest mi to potrzebne. Chyba po to jest to forum
Chodzi mi o to żebyś tu przedstawił co sie tam moze dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Przykro mi możemy to zrobić tylko w taki sposób jak napisałem może koś inny pomoże ci przez forum cześć.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Ale da sie to naprawić?
Możesz powiedzieć tylko o co chodzi i w czym jest problem chce sie po prostu dowiedzieć
Opisz mi tu jak mozesz co jest nie tak ze sie tak dzieje
Chce sie dowiedzieć
Jeśli tak nie uda sie mi tego zrobić to byc może zglosze sie na warsztat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Rzeczywiście wielki problem jest opisać tu co się dzieje i komus pomóc kto tego potrzebuje... To po co to forum jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Ale ja nie chce żeby ktoś mi tu go naprawił. Tylko skoro pisze ze robił cos takiego to wie dlaczego tak sie dzieje i tylko o to chodzi
Ciężko jest tutaj opisać z czym jest problem?
Jakoś w innych tematach normalnie potrafią wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Jeśli nie chcesz żeby ktoś ci to naprawił to pomyśl sam. Ja z tego żyje i wykonanie naprawy jest moim sposobem na pomoc właśnie,jeśli oczekujesz innego to czekaj może ktoś inni się odezwie i nie jest ciężko coś opisać są różne sposoby pomocy i tyle...


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Mógłbyś tylko napisać co jest zepsute ze tak sie dzieje? Moge prosić ewentualnie o jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Agro-mechanika borki kosy 23 08-106 Zbuczyn 501832246


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

W tej chwili nie ,za dużo pracy w warsztacie natomiast na miejscu myślę, że w pare dni to ogarnę. a skąd jesteś

 


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

z garwolińskiego to przecież nie bede wiózł ciągnika 100 km
Narazie raczej podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Spokojnie nie nalegam część


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Czyli ewentualnie móglbys przyjechać do mnie i zrobić to na miejscu?
Do pana wyżej- Ta kropka to do czego przepraszam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

W tym momencie tylko warsztat tak jak już ci wielokrotnie pisałem powinno się to udać zrobić w kilka dni. Co do kropki to się ktoś opamiętał z mądrą wypowiedzią jak czuję.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaP12    0

Gdzieś słyszałem ze jest to wina joysticka. Ile kosztuje taki joystick? Orientuję się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gtv8    6
Dnia 25.03.2017 o 08:05, KubaP12 napisał:

Gdzieś słyszałem ze jest to wina joysticka. Ile kosztuje taki joystick? Orientuję się ktoś ?

kolego juz troche mineło i ogarnąłes to?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj