witek

Jaki był Wasz pierwszy ciagnik w gospodarstwie?

Polecane posty

lukasz15    3

U mnie pierwszy traktor to T-25 w 1978 roku kupiony przez dziadka. Stary ale jary.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek665dt    0

u mnie c328 w 1964r:)) ale teraz juz całą przerobiona na c330 a w dowodzie dalej 64 rocznik....ech to była wygoda jak dziadek opowiadał:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
u mnie c328 w 1964r:)) ale teraz juz całą przerobiona na c330 a w dowodzie dalej 64 rocznik....ech to była wygoda jak dziadek opowiadał;))

 

U mnie dziadek nie żyje :angry: ale babcia mówiła jak kupili to cały dzien wszyscy jeżdzili aż się kłucili ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASEY8160    0

u mnie pierwszy traktor to C-330 z 1976 roku

pamientam jeszcze jak byłem mały traktor stał w garażu weszedłem do niego odpaliłem noi tak niefortunnie pojechałem prosto w kibel na polu w którym matula siedziała tylko go pchnołem i tyle bo ojciec dobiegł i zgasił go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
U mnie dziadek nie żyje :angry: ale babcia mówiła jak kupili to cały dzien wszyscy jeżdzili aż się kłucili ;)

 

U mnie jak kupili zetora to jak jechali na dyskoteke siedziało ich 14 w zetorku ;] 2 dzień po kupnie zetorka ;] wujek jak miał 17 lat jechali ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
U mnie jak kupili zetora to jak jechali na dyskoteke siedziało ich 14 w zetorku ;] 2 dzień po kupnie zetorka ;] wujek jak miał 17 lat jechali ;)

Umnie na zabawy na pewno nie jeżdzili ale i tak była radocha. A słuszałem, że do kościoła też na początku też jeżdzili

(u ciebie)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Umnie na zabawy na pewno nie jeżdzili ale i tak była radocha. A słuszałem, że do kościoła też na początku też jeżdzili

(u ciebie)

 

Jak nie było samochodu do jeździli ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Jak nie było samochodu do jeździli ;)

To dopiero szpan ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

u mnie tata kiedy zamieszkał z mamą pierwszy ciągnik jaki miał do dyspozycji to ciapek a teraz sie dorobił i mamy deutz agrotrona 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

U nas pierwszy był Ursus C45 (mieliśmy go od nowości) i Ursus C328 przywieziony ze złomowiska, został odnowiony jak C330, pracuje u nas do dzisiaj (do nawozów, oprysków) planujemy założyc mu TUR-a. Nieśmiertelna maszyna ;) . Natomiast Ursusa C45 kupił od nas sąsiad, obecnie stoi u niego w krzakach. ;)


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Tego C45 nalezalo by sie odnowic i jako maskotke postawic w ogrodku ;) bynajmniej ja w przyszlosci zrobie tak z C330, ale to bedzie jednak w bardzo odleglem przyszlosci ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

U nas pierwszy był Ursus C330 z 1979r i jest do tej pory i pozostanie jeszcze ;)


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

u nas pierwszym ciągnikiem jak widzę u wielu z was była popularna trzydziestka z1976r

pracuje nadal na gospodarce ale już nie tak jak to było dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Moim pierwszym ciągnikiem był ciapek 1890 składany przez moich wujów i do dzisjaj chodzi;] i nie narzekam na niego!!! :(


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj