witek

Jaki był Wasz pierwszy ciagnik w gospodarstwie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krolikNH    56

U mnie podobnie jak u @Staska :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

u mnie nie ma i nie bylo bo nie mam wlasnego gospodarstwa :P:D:P:D


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

A umnie to prawei karzdy do t25a zaczynał w tym ja:). A pierwszym ciągnikiem we wsi był c-4011 jeszcze jest o ile sie nie myle albo go sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

u mnie oczywiscie wszechmocny c-328 :P i nadal pomyka ;) heh ten sentymet


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

U mnie jeszcze jak dziadek gospodarzył, to miał Lanz Buldoga, jak wyjechał nim w pole to ludzie kamieniami w niego rzucali i krzyczeli że chce im kołchoz założyć ;) Ale to było tuż po II wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

u mnie pierwszy to U-R-S-U-S c 328 i jest do dzis a do tej pory byl glownym ciagnikem dopiero 1 miesiac temu kupilismy mtza 82


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

od kiedy ja mam niby swoje gospodarstwo to pierwszy jest Same silver 110 a jak razem z ojcem to pukawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

U mnie c330 dokładnie z którego roku to nie wiem,wiem że z lat 70.Niestety sprzedany.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt515    1

mój pierwszy a w zasadzie mojego ojca to T25A z 1980 nóweczka B) jeszcze go mam ale teraz juz sobie tylko odpoczywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

mój 360 rocznik 1982 nadal służy jako ciągnik do lekkcih prac tzn rozsiewacz nawozóww opryskiwacz i las


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj