mlody43

doplaty do bydla

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody43    202

Witam.
Nie wiem czy bylo na forum bo aplikacja na telefon nie ma opcji szukaj.
Pomagam ojcu przy gospodarce w Krusie jestem podpięty pod ubezpieczenie jako członek rodziny. czy mogę wziąć na siebie 20 sztuk bydla by dostac doplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

masz nadany nr siedziby stada? i również nr producenta? i czy ewentualne sztuki beda przebywać razem z ojca bydłem? i czy na tej samej działce ewidencyjnej ma byc owa siedziba stada?

 

ogolnie uważam iz arimr potraktuje Ciebie jakko sztuczne dzielenie stad w celu dopłat. i nawet nie nada Ci nr. jeśli go nie masz a domniemam ze tak własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Brat pracuje zawodowo a ma numer gospodarstwa i 20 sztuk na siebie pod doplaty, ja mam swoje bydlo i ojciec swoje i wszystko na jednej dzialce w jednej oborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

no i jawne wyłudzanie kasy. ja tez musze na babcie , na dziadka na siostre. a co tam. dziadostwo w tym kraju sie robi. a polak to największy cwaniak w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Jak weszly doplaty do bydla to przepisalem na siebie 30 sztuk, teraz z prowu na te sztuki biore paszowoz i agencja sie zgodzila to  juz napewno nie potraktuja tego  jakko sztuczne dzielenie  w celu dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

no i jawne wyłudzanie kasy. ja tez musze na babcie , na dziadka na siostre. a co tam. dziadostwo w tym kraju sie robi. a polak to największy cwaniak w europie.

 

Nie  napinaj się  tak bo ci żyłka  pierdna  pęknie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Jak by polski rolnik dostawał to co mu się należy tak jak np. niemcy to by nikt nie kombinował a ze unia woli okradać polskich rolników to trzeba kombinować zeby jakoś sie utrzymać na tym trudnym rynku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    197

unia jak unia ale okradaja nas najbardziej nasi rodacy ile ludzi w tych agencjach siedzi premie musza sobie z czegos robic polowe tych dotacji to urzedy pochłaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202

wszystko na jednej dzilce o numer bede skladal papiery w poniedzialek (tu nie bedzie problemu bo pytalem w agencji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A tak wogóle to do ilu sztuk w tym roku będzie dopłata i ile bo się miało zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    252

Jak wcześniej było do 30 to teraz zostało zmniejszone do 20 a stawka jeszcze nie wiadomo jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj