Skocz do zawartości

Zdjęcie

plastikowe elementy w kabinie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 21 marzec 2009 - 22:41

plastikowe elementy w kabinie hej :)
W wakacje mam zamiar wyremontować c-360 i wiem ze będę kupował do niej nową kabinę i przy okazji chciałbym jakoś zmienić wnętrze :) Chciałbym zrobić coś na wzór kokpitu w escorcie 335 i zabudować tył oraz przykryć skrzynie biegów i podnośnik i właśnie mam jeden problem nie wiem z czego zrobić ten kokpit i resztę elementów ??? proszę pomóżcie szukałem jakiś informacji w necie ale nic sensownego nie znalazłem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
plastikowe elementy w kabinie Dzisiaj, 21:54
  •  

#2 Share skrok18

skrok18

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 23:10

plastikowe elementy w kabinie Kokpit to może zrób forme a potem z włókna szklanego ja się postarasz to może nawet wyjsc jak wyschnie zrobisz otwory na zegary i gotowe .A pokrywa napodnosnik na którą chcesz przymocować siedzenie to z blachy wystarczy wygiąć i do błotników kątowniczki do kątowniczków blacha i gotowe . Trochę pracy jest ale i z tym się liczy wygoda. Pozdrawiam. :)

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 22 marzec 2009 - 08:55

plastikowe elementy w kabinie no własnie myslałem o włóknie szklanym bo wygiał bym forme z takiej siatki aluminiowej i na to włókno i zywica tylko nie wiem czy to wyszlifowac pózniej no i jeszcze jedno do tego trzeba by było miec maske i to pożądna bo nie chce miec drobinek szkła w płucach no i taka maska jest z 3 razy drozsza od samego kokpitu

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 09:13

plastikowe elementy w kabinie Po co bawić się w zabudowe tylną ? Nie lepiej kupić orginalną ? :)
Fotka 1
Fotka 2

#5 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 marzec 2009 - 10:07

plastikowe elementy w kabinie @Ursusc385 , mógł byś mi podać jakieś namiary do producenta tej zabudowy ? z góry dziękuje , jeśli jest możliwe to może być adres strony internetowej, bo ja chciałbym kupić zabudowę tyłu do mf 255.

EDIT: @ferdek1, wielkie dzięki.
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 11:44

plastikowe elementy w kabinie @samczyk1991 zabudowa jest od Naglaka mnie kosztowała 115zł do C-360
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#7 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 11:50

plastikowe elementy w kabinie co do tej zabudowy od naglaka to super spawa ale ja chcialbym zrobic to troche inaczej bo odrazu chciałem przykryc podnśnik zwolnice :) ale tył to juz nie jest problemem bo mozna z blachy zrobic tylko cały czas mysle nad tym kokpitem tylko nie wklejajcie mi linku od naglaka bo jakos ten kokpit nie przypadł mi do gustu :)

#8 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 12:10

plastikowe elementy w kabinie Kokpit możesz wziąśc od malucha.Założysz na ten od naglaka i wg mnie bedzie gites :)
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:09

plastikowe elementy w kabinie no ale to nie bedzie to co ja chce ;P i moze nie piszmy o gotowych elementach tylko o materiałach z jakich można zrobic taki kokpit :)