sokratis9

Nadanie bykowi papierów na reproduktora

Polecane posty

sokratis9    0

Witam, chciałem zapytać jaka jest procedura aby mojemu bykowi wyrobić papiery na reproduktora, do kogo trzeba się zgłosić co jest potrzebne itd...  W którym roku można się starać aby byczek dostał papiery na rozpłodowy.

Edytowano przez sokratis9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

A masz w ogóle stado pod oceną użytkowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny1211    9

Podłączam sie do tematu - zamierzam kupić rocznego byka Limousine z hodowli pod oceną i kryć nim moje krowy mleczne.

Gdzie mam się zgłosic aby zrobic mu papiery reproduktora, jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie zrobicie tych papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj