Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie można kupici cielaki mięsne

380 odpowiedzi na ten temat

#61 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2011 - 00:01

Gdzie można kupici cielaki mięsne Panowie... mam takie pytanie ? jak można kupować Cielaki na odległość ? Bo ja chyba bym się nie odważył , wiadomo... handlarz handlarzowi nie równy ale większość patrzy tylko żeby wyjść na swoim interesie jak najlepiej . Osobiście nie mam takiego problemu ponieważ jestem z małopolski i do konkurencji @tomekrolniczy czyli pana Dobka mam parę kilometrów , jednak gdybym miał nawet 200 to pojechał bym sobie wybrać byczki ... Może kiedyś zawitam do @tomekrolniczy obejrzeć hodowlę :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie można kupici cielaki mięsne Dzisiaj, 15:48
  •  

#62 Share Dinek94

Dinek94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:33

Gdzie można kupici cielaki mięsne SimoN234 bardzo był bym Tb wdzięczny za info do tego ``Gościa`` ;]

#63 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 15:34

Gdzie można kupici cielaki mięsne nie widze innej opcji jak jechac obejrzec spisac numer... kazdy kto handluje raczej ma transport i ci przywozi a za transport to raczej nie kasuja no chyba ze jakies male ilosci... przywiezie Ci sprawdasz czy to co wybrałes i gra gitara... ja tam nie odwazyłbym sie dac 1200 za cielaka ktorego nie widzialem bo wiadomo ze zdarzaja sie slabsze sztuki ktore nie schodza i potem ty takie dostajesz...

@aska najlepiej po wsiach szukaj bo hf przez firme kupywac moim zdaniem nie oplaca sie

#64 Share tomparkiet

tomparkiet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 18:12

Gdzie można kupici cielaki mięsne Do tomek rolniczy kulturą wypowiedzi to ty nie grzeszysz po co się od razu rzucasz

#65 Share grodecki

grodecki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 19:56

Gdzie można kupici cielaki mięsne Bardzo ciekawa dyskusja ,u nas na Mazowszu z cielakami mięsnymy jest makabra. Dlatego moim zdaniem jeden drugiemu powinien pomóc między innymi od tego jest to forum. Pozdrawiam.

#66 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:19

Gdzie można kupici cielaki mięsne @Arek to bym musiała cały czas jeździć i szukać 14 sztuk HF żeby kupić w ciągu 2 miesięcy. Ja kupuje od firmy ale chciałabym zobaczyć jak wygląda z ceną i możliwością kupna.

#67 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 22:06

Gdzie można kupici cielaki mięsne poszukaj moze w lokalnych gazetach w ogloszeniach albo popytaj. a z firmami to najlepiej obdzwon kilka i popytaj o cene wszystkiego sie dowiesz z 1szej reki

#68 Share matt123456789

matt123456789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 16:25

Gdzie można kupici cielaki mięsne jest ktoś z was może z małopolski, okolice Krakowa? chciałbym wiedzieć gdzie można kupić jakiś byczki. Zawsze kupowałem od rolników ale ostatnio już za bardzo nie ma od kogo kupić i trzeba szukać gdzie indziej, także jakby ktoś był z tego województwa o będę wdzięczny za radę

#69 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 08:52

Gdzie można kupici cielaki mięsne ja bylem w pana tomka w zakowie tak przejazdem... ale niestety byl tylko pracownik i zostal jeden byczek(sprzedany) i jak za te pieniadze wygladal calkiem przyzwoicie taki bardzo zywy ze tak powiem,ladny simentalek:) napewno tam kiedys wstapie z przyczepka po kilka sztuk na probe, wiadomo kupic nie musze jak mi nie beda odpowiadac:) pozdrawiam:)

#70 Share buzzka21

buzzka21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 20:24

Bardzo ciekawa dyskusja ,u nas na Mazowszu z cielakami mięsnymy jest makabra. Dlatego moim zdaniem jeden drugiemu powinien pomóc między innymi od tego jest to forum. Pozdrawiam.

Witam jestem rolnikiem z Mazowsza i też uważam że powinniśmy sobie pomagać nie jestem handlarzem le mogę przywieść byczki nie będą to 100procent mięsne ale mieszańce(kolorowe)tylko jakie ceny proponujecie za tygodniowe i 3tygodniowe?????????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 14:13

Gdzie można kupici cielaki mięsne "nie jestem handlarzem" tylko taniej kuypuje a drozej sprzedaje:P

#72 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 24 marzec 2012 - 15:14

Gdzie można kupici cielaki mięsne Każdy chciałby zarobić :) No chyba że robi to z dobroci serca w co wątpię ;)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#73 Share sylwekbarca2

sylwekbarca2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 30 czerwiec 2012 - 08:28

Gdzie można kupici cielaki mięsne panowie, wiadomo kazdy z nas za cene 1200zl chcialbym kupic pieknego cielaka. owszem zdarza sie takiego kupic u gospodarza. tak jest wspomnial przedstawiciel bykpolu, kolor to nie wszystko. sami skupujemy bydlo i wiem jak sie wybijaja. obecnie simental wychodzi niewiele lepiej niz dobry NCB. Czystej rasy w kraju nie kupimy, gdyz zaden szanujacy sie gospodarz nie sprzeda takiego byczka. sam tez hoduje bydlo i rowniez chcialbym miec jak najlepsze najpiekniejsze sztuki. nigdy nie mialem czystorasowego bydla bo takowego jak juz wczesniej wspomnialem po prostu nie idzie kupic, mialem mieszance i jestem z nich zadowolony. nawet dzisiaj bylem u jednej fimry ktora oferuje sprzedaz cielakow i bylo kilka "pieknych kolorow" ktore zachwalal sprzedajacy, ale osobiscie nie kupilbym bym zadnego z nich. co z tego ze ma leb simentala, jak nozka cieka, d*pa cieka i bardzo krotki. w tej samej wadze chodzily zwykle byczki czarno-biale ncb i od razu golym okiem bylo widac co jest wart. przeciez nikt nam nie kaze kupowac u handlarza. najlepiej kupic byczka od chlopa z obory wtedy nie ma zadnego problemu.

#74 Share natluk

natluk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 13:38

Gdzie można kupici cielaki mięsne Czy ktoś ma kontakt do sprawdzonego źródła z którego mógłbym zakupić cielaki Limousine (100 - 150 kg) lub krzyżówki mięsne w woj. zachodniopomorskim ? Dziękuję bardzo za odpowiedź.

#75 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 05 październik 2012 - 09:25

ja bylem w pana tomka w zakowie tak przejazdem... ale niestety byl tylko pracownik i zostal jeden byczek(sprzedany) i jak za te pieniadze wygladal calkiem przyzwoicie taki bardzo zywy ze tak powiem,ladny simentalek:) napewno tam kiedys wstapie z przyczepka po kilka sztuk na probe, wiadomo kupic nie musze jak mi nie beda odpowiadac:) pozdrawiam:)

ktory to zakow??

#76 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 05 październik 2012 - 20:02

Gdzie można kupici cielaki mięsne wielkopolska kolo leszna....

#77 Share rogal0808

rogal0808

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 30 październik 2012 - 18:42

Gdzie można kupici cielaki mięsne Witam kupie cielaka LM samca odsadzonego woj. łodzkie i okolice proszę o kontakt na prv

#78 Share Wielkopolanin123

Wielkopolanin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:39

Gdzie można kupici cielaki mięsne cielaki lm blekitna belgijska simy daja zadarmo w zm kobylin [na umowe kontraktacji] warunki dosyc dobre w porownaniu do ewentualnych kosztow kredytu [zrobilem wyliczenia]

#79 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:41

Gdzie można kupici cielaki mięsne Tak a ile potem zostanie w kieszeni? Sam szukam cielaków dla wuja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Wielkopolanin123

Wielkopolanin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:49