Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie można kupici cielaki mięsne

378 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 14 czerwiec 2011 - 17:13

Gdzie można kupici cielaki mięsne u mnie jest pod dostatkiem handlarzy.
Polecam handlarza ze Skrwilna bardzo przyjemny człowiek i nie ma cen wygórowanych i nawet transport ode mnie ok 105km się opłacał ;)
Kupiłem od niego 19 cielaków i wszystkie się mają bardzo dobrze...
A obecnie biorę byczki Simentale od kolesia parę wiosek dalej ;)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie można kupici cielaki mięsne Dzisiaj, 11:26
  •  

#22 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 19:33

Gdzie można kupici cielaki mięsne Po jakiej cenie? Bo też szukam 10 szt po dobrej cenie. Byczki i jałóweczki też mogą być. Do Skrwilna mam 300km ponad. Co z tym Bykpole, bo do nich mam blisko.

#23 Share zetorproxima85

zetorproxima85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 13:08

Gdzie można kupici cielaki mięsne Odradzam Ci firme bykpol... dzwonisz, koleś mówi że już czekają miesne byczki, przyjeżdżasz a tam same HF i to HF po 1000-1300 zł... ODRADZAM

#24 Share rolnik55565

rolnik55565

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 20:02

Gdzie można kupici cielaki mięsne Koledzy może wiecie coś o tej firmie- www.byczki.pl :blink: a konkretnie czy mają takie fajne byczki o jakich piszą, ile chcą średnio za byczka,i czy przy zakupie większej ilości można negocjować cenę? dzięki za odp. Poz.

#25 Share Bado

Bado

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 01 październik 2011 - 17:38

Gdzie można kupici cielaki mięsne ile byscie zaplacili za ladne miszance a ile za czron-biale? mazowieckie

#26 Share PeterG14

PeterG14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 01 październik 2011 - 20:29

Gdzie można kupici cielaki mięsne Tylko czasem nie posłuchajcie użytkownika @tomekrolniczy. Tutaj pisze że kupił z BYKPOLU piękne byczki, a w temacie o tej właśnie firmie napisał że jest jej właścicielem! Coś mi tu reklamą śmierdzi. Sami zobaczcie.

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 październik 2011 - 20:50

Gdzie można kupici cielaki mięsne

polecam firmą BYKPOL
www.bykpol.bo.pl
kupiłem w ich filii w Żakowie , i w przyzwoitych pieniążkach dostałem dobre ładne zdrowe mięsne cielaczki.

To zdecyduj się czy kupujesz czy sprzedajesz http://www.agrofoto....post__p__791101 i czy jesteś facetem jak podajesz imię i nazwisko czy kobietą jak podajesz w swoim profilu. :lol:

#28 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 06 październik 2011 - 10:31

Gdzie można kupici cielaki mięsne rolnik55565- czy zdecydowałeś sie na kupno cieląt z www.byczki.pl?

#29 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 10 październik 2011 - 15:06

Gdzie można kupici cielaki mięsne Macie namiary na handlarzy w kuj.-pom. Potrzebowałbym ok 6-7 sztuk.

#30 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 10 październik 2011 - 17:08

Gdzie można kupici cielaki mięsne Firma Dareks k. Włocławka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 15:13

Gdzie można kupici cielaki mięsne kupóje ktos z was cieleta z firmy byczki.pl? jak to wyglada z jakościa tych cielat?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#32 Share Felusonidasso

Felusonidasso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 18:09

Gdzie można kupici cielaki mięsne Macie jakieś namiary na handlarzy cielętami ras mięsnych i krzyżówkami z podlaskiego? Może być też południowe warmińsko-mazurskie.

#33 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 21:14

Gdzie można kupici cielaki mięsne z kupnem cieląt ze strony byczki.pl jest różnie , chyba że sam tam jedziesz i sam wybierasz

#34 Share PrzemekTD5050

PrzemekTD5050

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 17:22

Gdzie można kupici cielaki mięsne a czy wie ktoś, gdzie mogę kupić byczki mięsne lub mieszańce o wadze do 80kg, najlepiej z woj. łódzkiego, może ktoś ma takiego byczka z tego woj. na sprzedanie

#35 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 11:22

Gdzie można kupici cielaki mięsne kupiłem byczki z ekonatura www.byczki.pl płaciłem po 1600zł/szt. i na szczęście kupiłem tylko 2 jeden to simental, a drugi lm? nic bardziej błędnego to zwykła rasa czerwona na ok.20 byków jedna z nich to jałówka (pomyłka), byki miały mieć +/- 100-120kg niestety myślę że sim ma jakieś 60-70 a rp 80-90, myślę że tak jak ktoś wyżej pisał jak sobie wybierzesz to i może dobre szutki będziesz miał
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#36 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:54

Gdzie można kupici cielaki mięsne Massey1993-to ile właściwie kupiłeś tych cieląt 2 czy 20?Jeżeli 2 to miałeś farta,bo raczej to min 5szt sprzedaja.A ten twój simental to ma biały łeb i nogi?Tak pytam bo ja zamawiałam simentale i dostałam krzyżowki z czerwonymi hf,myślałam że zaszła jakaś pomyłka i dzwoniłam żeby sprawę wyjaśnic ,bo ostatecznie wyceniane były jako simentale-cena SM zawsze wyższa niż krzyżówki i dowiedziałam się że moje całe czerwone byczki tylko biała łata na pysku to simental-istna kpina,bo przeciez mogli powiedzieć że brakuje simentali i w zamian dadzą mi krzyżówki i sprawa zalatwiona,a nie ciemnotę wciskać.Cielaki w sumie ładne są ale za wysoko wycenione ale to tak jest jak sie na odległość załatwia.W zeszłym roku dostałam od nich Ladne cielaki i było wszystko okey,ale teraz to się nie popisali.

#37 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 14:45

Gdzie można kupici cielaki mięsne gdzie mozna kupic w mazowieckim?? jakies namiary na jakas firme?? im blizej minsk maz tym lepiej

#38 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 17:08

Gdzie można kupici cielaki mięsne małe sprostowanie te 2 jałówki były jednak zamówione, braliśmy w kilku ze znajomymi i ja wziąłem 2, też liczyłem na to że będą miesne bo za takie płaciłem: sim lub lm bo o rasie polskiej czerwonej nic nie jest wspomniane chyba liczyli na to że dam się nabrać bo rzeczywiście był ładny lecz teraz nie chce pić, boki już się prawie stykają muszę wezwać lekarza wiec mogę sobie doliczyć już 100zł do byka a ten sim to na pewno rasowy biała głowa i nogi ale przyznam od samego początku bardzo ładnie pije i je, nie polecam tej firmy ludzi robią w balona a grubą kase dostają za byki, na wiosne mam zamiar zamówić 10 byków ale już w innej firmie: kolega kupił tam ok.100 byków simental i wszystkie są takie jak powinny i masa ich to na pewno 100kg z tego co mówił na wadze nawet niektóre miały po 150kg są 2x większe od tego mojego nawet te najmniejsze
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#39 Share tomparkiet

tomparkiet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 17:41

Gdzie można kupici cielaki mięsne do massey 1993 jak możesz to daj namiary na tą drugą firmę ja też brałem od ekonatury pierwszy raz wszystko ok ale już za drugim razem płaciłem za byczki po 1480 i też mi się wydaję że nie miały tyle kg ile miały mieć o mięsności to już nie wspomnę normalna polska czerwona z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share padalec

padalec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:zimne piwo z sokiem,bez sępów obok

Napisany 30 listopad 2011 - 00:04

Gdzie można kupici cielaki mięsne Handlarze cieląt z południa Polski robia ludzi równo w konia,bo za wszystko co ma biały łeb kasują jak za rasowego SIMa,ja tak dałam sie nabić w butelkę.Oni wszystko co czerwone cenia jak mięsne i przez to bazują na ludzkiej naiwności,liczą pieniążki(łatwo nabyte)a Ty łazisz do obory i szlag cię trafia jak "mięsny" byczek po dwóch latach wazy z biedą 600kg.