Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie można kupici cielaki mięsne

378 odpowiedzi na ten temat

#221 Share kotek0

kotek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 20 luty 2014 - 21:00

Gdzie można kupici cielaki mięsne chodzi zapewne o pana JANEC..nie polecam gorszego szajstwa niemiałem znajomi też poodchodzili od niego od dobka lepsze wrociłem właśnie z terenu i przywiozłem 3 simy po 110kg po 1600

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie można kupici cielaki mięsne Dzisiaj, 20:21
  •  

#222 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:Szerokie pojęcie Konstrukcji i Budów ;)

Napisany 21 luty 2014 - 12:44

Gdzie można kupici cielaki mięsne A nie wiem nawet jak sie gośc nazywa ale jak gadalem z nim to mówiłe ze ma na stanie zawsze ladne sztuki...No to ładne sztuki ogarnołes ;) i dzieki za informacje kotek0 A pytanie gdzie bys polecal kupic cielaki bo widze ze jestes w temacje...

#223 Share TommyLee

TommyLee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 21 luty 2014 - 13:40

Gdzie można kupici cielaki mięsne janec.i wszyscy juz go znaja i malo kto ma dobre zdanie o nim. zdjecia na allegro to nie wszystko. juz dawno sie przekonalem jaki to z niego "uczciwy" handlarz. szczerze odradzam.

#224 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 21 luty 2014 - 15:15

Gdzie można kupici cielaki mięsne TommyLee dzieki bardzo za informacje ;)

#225 Share kotek0

kotek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 21 luty 2014 - 20:53

Gdzie można kupici cielaki mięsne jak niechcesz sie ujeździć po ludziach to zostaje Dobek chociaż ostatnio dzwonił do mnie koleś zDobczyc i oferował dobry towar najlepszy i najprostszy sposób to pojeździć po ludziach góry zobaczysz nowe tereny poznasz i jeszcze sporo zostanie

#226 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 luty 2014 - 11:57

Gdzie można kupici cielaki mięsne wiesz pojeździc to żaden problem bo to logiczne ze zawsze się taniej kupi ale problem jest w tym że ja nie jestem w kraju i nie ma za bardzo kto jeździc za tym bo brat który się zajmuje hodowlą to chodzi jeszcze do szkoły no i nie ma za bardzo czasu. Dziekuję jeszcze raz za pomoc i przydatne informacje ;) A cielaki to pojade do Dobka i kupie 8, 9 sztuk wybiorę ładne sztuki ;)

#227 Share TommyLee

TommyLee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 22 luty 2014 - 12:36

Gdzie można kupici cielaki mięsne wybrac to mozesz sobie krotsza droge a nie cielaki u dobka. tam wybierac nie pozwalaja no chyba ze z reszty co zostalo.

#228 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 luty 2014 - 13:45

Gdzie można kupici cielaki mięsne Jak krotsza droge wybrac nie czaje? jak to nie pozwalaja to co w ciemno mam wziasc to co najgorsze?

#229 Share TommyLee

TommyLee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 25 luty 2014 - 13:06

Gdzie można kupici cielaki mięsne juz wyjasniam bo nie zagladalem tu chwile. przed zakupem wiekszej ilosci cielat odwiedzilem wszystkich znanych na forum handlarzy. jako ze do dobka mialem najblizej to tez go odwiedzilem po wczesniejszej rozmowie przez tel. Najpierw zaskoczyl mnie cennikiem bo przez tel. ceny byly inne tzn nizsze. jak powiedzialem ze chce sobie wybrac to cena jeszcze skoczyla do 1900zl. tam wszysto co kolorowe idzie jako sim. moze teraz jest mniejsze zapotrzebowanie to cos sie zmienilo ale watpie. byl tam taki okoliczny rolnik to zrobil dla niego wyjatek i mogl sobie wybrac jedna szt. rozumiem ze mozna zaplacic 1800zl za sima czy lim. ale nie za krzyzowke jerseya z czerwona polska. w wiekszosci laduja wszystko za koleja i wioza do rolnika.poszukaj na forum o dobku. to nie jest jednostkowy przypadek. mozna latwo pliczyc ile handlarz zarabia skoro od rolnika mozna kupic za 1400 do 1500 za ladne 100kg ciele. tylko ze pojedyncze szt.

#230 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 25 luty 2014 - 15:31

Gdzie można kupici cielaki mięsne zagdzam sie z toba dla tego sam pojade z wlasnym transportem, i jak zesmy rozmawiali przez tel powiedzial mi ze moge sobie wybrac tylko ceny sa tak jak powiedziales do 1900 zl.A gdy sie zmieni to na miejscu to normalnie przekrecam sie na pięcie i nara! Bo moge zapalcic takie pieniadze tylko za konkretny towar a nie za szmelc, bo ja nie mam kiedy jezdzic za pojedynczymi sztukami..a wiem ze to najlepszy sposób ale mowi sie trudno. Jak nie Dobek to znajdzie sie innego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share kotek0

kotek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 25 luty 2014 - 19:58

Gdzie można kupici cielaki mięsne oni na tym się dorobili ma ładne sztuki i jak chcesz te ładne to musisz wziąć i te które on ci pokazuje nie chcesz ty to ożenią kogo innego zrobią transport na północny zachód i pódzie wszystko ale mimo wszstko u dobka i tak są lepsze niż u janeckiego i jeszcze jedno zauważyłem że jak usłyszą że na Sokołów to jakby kurwicy dostawali zaraz" towar "znajdą ten towar to naiwiększy szajs

#232 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:16

Gdzie można kupici cielaki mięsne teraz to wam powiem szczerze że nie wiem co mam robic bo ostatnio kupilem wlasnie tak co dawali to musialem wziasc i normalnie nie bylem z nich zadowolony po tem...poszukam moze jeszcze jakis innych pojadę zobaczę a jak nie to spróbuje z zagranicy cos sciagnac...musze jeszcze nad tym pomyslec bo tak to wszyscy chca przewalic człowieka...

#233 Share padalec

padalec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:zimne piwo z sokiem,bez sępów obok

Napisany 25 luty 2014 - 22:40

Gdzie można kupici cielaki mięsne Poświęć sie i poszukaj cieląt np.na stronach typu Sprzedam byka czy Tablica.pl,jest dużo ładnych sztuk bezpośrednio z gospodarstw.Daj sobie spokój z handlarzami...no chyba,że masz za dużo niepotrzebnej kasy:)Za 1900 zł. to kupię nawet i 3 cielaczki czarno-białe.Handlarza pana D. przerabialiśmy kilkukrotnie,i rzeczywiście u niego płacisz(słono)za kolor futra.A i ze zdrowiem zwierzaków też na dwoje babka wróżyła ,bo zbierane z całego województwa + transport "do celu" swoje robi.Zdarzało sie potem takiego "delikwenta"(lub kilku) za nogi z obory wyciągać na miejsce wiecznego spoczynku.
Ale to moja opinia,a wybór należy do Ciebie:)

#234 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 26 luty 2014 - 18:17

Gdzie można kupici cielaki mięsne zgadzam się z wami całkowicie co do tego żeby poszukac i kupic na wlasna ręke...lecz problem jest taki że ja nie jestem w karju a mója brat nie posiada tera auta no i nie ma ich czym przywieśc...a tak ja podjadę zabiorę na raz i z głowy ale jeszcze sie zobaczy mam czas ;)

#235 Share Pawlo547

Pawlo547

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 18:28

Gdzie można kupici cielaki mięsne Często jeżdżę sąsiada i sobie po cielaki w góry bo mam nie daleko bo jestem z okolic Nowego Sącza ostatnio przywiozłem 8 byczków i 2 jałóweczki cena byczków to około 800-900 kolorowe a jałóweczek około 600-700 zależy od sztuki simentale w cenie około 1100 zł byczki ale ciężko kupić no i ta cena za tygodniowego to tez trochę dużo. Jak by był ktoś zainteresowany to mogę komuś przywieść ale nie więcej jak 5 sztuk bo jeżdżę samochodem osobowym z przyczepką.
Pozdrawiam Pawlo547

#236 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 19:40

Gdzie można kupici cielaki mięsne Pawlo547 byl bym zainteresowany mozesz podac jakis namiar na siebie lub napisz do mnie na GG...to bysmy pogadali ;)

#237 Share Pawlo547

Pawlo547

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 14:40

Gdzie można kupici cielaki mięsne To napisz na priv to pogadamy. :)

#238 Share jack87

jack87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 16:23

Gdzie można kupici cielaki mięsne żebym ja jeszcze wiedział jak to wysłac to bym tak zrobił...hehe

#239 Share Pawlo547

Pawlo547

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 16:39

Gdzie można kupici cielaki mięsne Wejdż na mój profil i tam pisze w lewym górnym rogu wyślij mi wiadomość :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 14:43

Gdzie można kupici cielaki mięsne ma kto cielęta do sprzedania od własnych krów ewentualnie od handlarz tylko żeby była dobra zdrowotność i cena przystępna.powiat Kazimierza wielka