szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

szczygel18    1

Witam niebawem zamierzam kupi większą ilości cielaków najlepiej mięsnych chodzi mi tu o byczki ale mogą to być również mieszańce prosił bym o jakieś namiary rolników bądź pośredników za pomoc będę bardzo wdzięczny...

 

Myślę ze nie tylko mi to będzie pomocne...


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

Oj chyba będzie ciężko. Ja z ojcem chyba już całe województwo objechałem i nic specjalnego nie było nigdzie do kupienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

O tej firmie była już mowa na AF i nie cieszy się ona dobrą opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Chyba cena jest zbyt wygórowana po za tym bardzo długo widać ich na allegro


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A po handlarzach cielakami jeździłeś?? Jakeś mieszance czasem się trafią u nich. Ja sprzedaje facetowi co mieszka w Nowej Białej pod Połockiem. Nazywa się Stefaniak.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

A jak sprzedajesz mieszaniec to sa cielaki od pojone ile waza i jaka cene za nie uzyskujesz....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dawno nie sprzedawałem teraz podobno cena około 11 zł za byczka jest. Sprzedaje takie do 65 kg (większe są tańsze a przynajmniej były)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielus    0

W mojej okolicy jest dużo handlarzy buhajów... okolice Nasielska i Pułtuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Od koloru do wyboru

 

http://www.byczki.pl/

 

 

MarcinPykuS podał linka do ich aukcji na allegro :blink:

Edytowano przez andrzej2110

ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanp    1

Witam akurat jestem przedstawicielem tej firmy i zaprasza do handlowania z nami ale zmartwiła mnie wiadomość że były na nasz temat jakieś nieprzychylne informacje na tym forum. I zarazem jestem zaskoczony bo zdarzają się czasem niezadowoleni klienci ale zasadniczo działamy na rynku już ponad 8 lat i nie narzekamy na brak klientów i większość z nich kupuje u nas drugi raz w razie jakichś pytań zapraszam do dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vincent    0

Jeśli można wiedzieć to w jakiej wadze są cielęta i jaka jest cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrob    1

Ten pan co pisze że jest przedstawicielem tej firmy powiem panu co mi się nie podoba po pierwsze ceny w waszej firmie za cielaka są stosunkowo za drogie żeby dać 1300zł za cielaka na masie 10 sztuk to mi się nie opłaca ich kupować bo nie mam pewności czy cena za bydło utrzyma się na poziomie 6zł za dorosłego byka jeśli nie to mam stratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam firmą BYKPOL

www.bykpol.bo.pl

kupiłem w ich filii w Żakowie , i w przyzwoitych pieniążkach dostałem dobre ładne zdrowe mięsne cielaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam niebawem zamierzam kupi większą ilości cielaków najlepiej mięsnych chodzi mi tu o byczki ale mogą to być również mieszańce prosił bym o jakieś namiary rolników bądź pośredników za pomoc będę bardzo wdzięczny...

 

Myślę ze nie tylko mi to będzie pomocne...

Dobre cielęta mięsne można kupić z firmy ZODAR Sp. z O.o. adres: www.zodar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimoN234    0

Witam. Ja kupuje byczki mięsne w cenie od 700 do 850 zł, czarno-białe 600-750zł a jałówki od 500 do 650 zł. Cielaki są w wieku około 2 tygodni ale on ma tez takie około 2-3 miesięcy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać na miary na tego kolesia od którego biorę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcik1996    1

u mnie jest pod dostatkiem handlarzy.

Polecam handlarza ze Skrwilna bardzo przyjemny człowiek i nie ma cen wygórowanych i nawet transport ode mnie ok 105km się opłacał ;)

Kupiłem od niego 19 cielaków i wszystkie się mają bardzo dobrze...

A obecnie biorę byczki Simentale od kolesia parę wiosek dalej ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Po jakiej cenie? Bo też szukam 10 szt po dobrej cenie. Byczki i jałóweczki też mogą być. Do Skrwilna mam 300km ponad. Co z tym Bykpole, bo do nich mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Ci firme bykpol... dzwonisz, koleś mówi że już czekają miesne byczki, przyjeżdżasz a tam same HF i to HF po 1000-1300 zł... ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik55565    0

Koledzy może wiecie coś o tej firmie- www.byczki.pl :blink: a konkretnie czy mają takie fajne byczki o jakich piszą, ile chcą średnio za byczka,i czy przy zakupie większej ilości można negocjować cenę? dzięki za odp. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj