dariuszczek

Kosiarka Pottinger 230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dariuszczek    0

Witam,mam problem z naprawą kosiarki pottinger 230.Mianowicie chodzi o to ze nie mogę odłożyć piasty,troszeczkę zejdzie a dalej ani drgnie tak jakby ją coś trzymało a żadnych zabezpieczeń nie widzę :/ Mam nadzieję że koledzy pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
    • Przez sinek
      Witam szukam kontaktu z osobami które posiadają i użytkują pokosówek forshint e303 z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez miniu117
      Witam, to moj pierwszy temat na forum jak cos nie tak to z góry przepraszam. Mam pewien dylemat potrzebuje kupic traktorek kosiarke prosta w obsłudze ale taka zeby mozna bylo odśnieżyć w zimie i zeby mogla kosic pod gorke pochylenie 15-20 stopni i co najwazniejsze najmniej awaryjna, moze ma ktos doswiadczenia chodzi mi o nowe, uzywki nie chce poniewaz trzeba sie liczyc za jakis czas z naprawami wypatrzylem dwucylindrowa husqvarne tc238 t ale nwm czy to dobry zawodnik roznie ludzie pisza na innych forach i zglupialem, na wydanie mam 16 tys. +- dzieki z gory za wszystkie odp.😉
    • Przez miniu117
      Witam, to moj pierwszy temat na forum jak cos nie tak to z góry przepraszam. Mam pewien dylemat potrzebuje kupic traktorek kosiarke prosta w obsłudze ale taka zeby mozna bylo odśnieżyć w zimie i zeby mogla kosic pod gorke pochylenie 15-20 stopni i co najwazniejsze najmniej awaryjna, moze ma ktos doswiadczenia chodzi mi o nowe, uzywki nie chce poniewaz trzeba sie liczyc za jakis czas z naprawami wypatrzylem dwucylindrowa husqvarne tc238 t ale nwm czy to dobry zawodnik roznie ludzie pisza na innych forach i zglupialem, na wydanie mam 16 tys. +- dzieki z gory za wszystkie odp.😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj