Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mens    4

mam taki problem z podnośnikiem jak zaczepię agregat czy cos innego ciagnik jak opuszcza to nie delikatnie ,łagodnie tylko tak buchnie mocno az graczki się gną nawet jak delikatnie puszczam to samo sie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik993    16

hmmmm naprawdę masz problem zawór któryś puszcza zawór zadlawiajacy poszukaj i ustaw go sobie rozebrać podnośnik zawsze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

niestety nie ma. Ustaw (jeśli tak nie masz) na pozycyjną pracę podnosnika. Jeśli ciasno Ci dzwignia pracuje to możesz poluzować Śrubę na sprężynie z tyłu od półksiężyca, albo po prostu przesmaruj ten półksiężyc. Więcej nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dj426
      Tak jak w temacie, wskaźnik pokazuje maksymalną wartość. Proszę o pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez zeti285
      Witam! Posiadam zetora proxime 8441 i mam problem z opuszczaniem talerzówki ważącej 900 kg, Rzecz tkwi w tym że traktor opuszcza ją na raz z dużą szybkością i gdyby to było na betonie połamało by wszystkie talerze. Mam pytanie czy da się to jakoś wyregulować?
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez KujawskiMovieTeam
      Witajcie Piszę z takim zapytankiem, mamy w planach kupić ciągnik zastępujący 912, jesteśmy raczej nastawieni na kolejnego zetora, ale tutaj nasuwa się niepewność, major czy proxima? Prosiłbym posiadaczy o wypowiedzi jak mają się oba te ciągniki względem siebie, pod uwagę jest brany ładowacz w przyszłości Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez myster
      Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj