Skocz do zawartości

Prasy belujace New holland

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share artur2442 artur2442

artur2442
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2009 - 20:55

Prasy belujace New holland Witam. Co sadzicie o prasach new holland i jaka prase byscie mi doradzali? Mala by robic srednio okolo 2000 bel rocznie golwnie sianokiszonka. Prosze o odpowiedzi <_< pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasy belujace New holland Dzisiaj, 14:08
  •  

#2 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:19

Prasy belujace New holland Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba <_<

#3 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 21 marzec 2009 - 00:16

Witam. Co sadzicie o prasach new holland i jaka prase byscie mi doradzali? Mala by robic srednio okolo 2000 bel rocznie golwnie sianokiszonka. Prosze o odpowiedzi <_< pozdrawiam

artur2442 napisz coś więcej czy to ma być nowa prasa czy może coś z używanych. Na temat pras nowych NH nie moge wiele powiedzieć natomiast o używanych wiem sporo. Sam użytkuje model NH865. Jest to prasa łańcuchowa zmiennokomorowa która charakteryzuje się b.dobrym zgniotem i wygodną obsługą podczas pracy ze względu na jej panel sterowania, takie samo zdanie mam na temat pras pasowych. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem takiej prasy w dobrym stanie za ok 20 tys mogę ci zaproponować kilka ponieważ mój znajomy sprowadza prasy nh z zagranicy

#4 Share artur2442 artur2442

artur2442
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2009 - 10:54

Prasy belujace New holland W gre wchodza tylko prasy nowe wszystkie oprocz modelow Combi. A jaka prase byscie woleli ? Na pasy czy lancuchowo- walcowa? Slyszalem ze pasy to szybciej sie zluzywaja, Czy to prawda?

#5 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 12:26

Prasy belujace New holland tylko i wyłącznie pasowe, żadną inną nie uzyskasz takiego zbicia beli, prasy NH maja oryginalnie klejone pasy więc nie musisz się bać, że pas ci pęknie czy coś. Pasy najmniej się zurzywają, jak już to moga ci się wyciągnąć i trzeba je poprostu skrucić ale to po paru latach uzytkowania.

#6 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 22 marzec 2009 - 12:51

Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba :)

Sydney mówisz że plusem NH BR7060 jest cena,a nic o tej cenie nie napisałeś..nom więc ile taka NH kosztuje??a ty jesteś z okolic Kalisz a ja z okolic Jarocina,wiec jesli mógłbyś mi powiedzieć jakiego dealera sie pytałeś o NH??

#7 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 22 marzec 2009 - 12:56

Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba :)

Sydney mówisz że plusem NH BR7060 jest cena,a nic o tej cenie nie napisałeś..nom więc ile taka NH kosztuje??

Edytowany przez andrzej2110, 22 marzec 2009 - 17:15.
piszemy w górnym oknie.

#8 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 13:04

Prasy belujace New holland najbliższy dealer Nh to "Agros Wróblew" właśnie w Wróblewie po Sieradzem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 17:02

Prasy belujace New holland wyposażona w owijanie siatką, szerokie ogumienie itp kosztuje bez negocjacji 79 tyś netto(na pewno coś opuszczą), to za tą cenę innej zachodniej prasy się nie kupi. A ja jestem z okolic Olsztyna, a firma u której się dowiadywałem to "perkoz"

#10 Share artur2442 artur2442

artur2442
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2009 - 17:25

Prasy belujace New holland No wogole ceny wszystkich produktow New Holland sa spoko, planuje jeszcze z oprocz belarki kupic ladowarke NH to wtedy dealer napewno troche opusci :)

#11 Share JohnDeere6330Premium

JohnDeere6330Premium

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 20:01

Prasy belujace New holland ile kosztuje prasa new holland br6090 Combi ???

#12 Share artur2442 artur2442

artur2442
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2009 - 20:38

Prasy belujace New holland Mi sie wydaje ze cos kolo 160 - 150 tys ale nie jestem pewien.

#13 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 10:22

Prasy belujace New holland koledzy co sądzicie o prasie nh 6090 combi kosztuje ok200tyś brutto strasznie sie na nią napaliłem może ktoś taką uzytkuje chciał bym znać jakieś opinie na jej temat bardzo proszę o odpowiedzi

#14 Share MISTSZU

MISTSZU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 08:50

Prasy belujace New holland ja sądzę że nh to dobry wybór :)

#15 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 16 maj 2011 - 13:29

Prasy belujace New holland odświeżam kotleta...

czy ktos uzytkuje prasoowijarkę NH????? jak się sprawuje??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 16 maj 2011 - 18:18

Prasy belujace New holland Użytkownik @DamianZ ma taki sprzęt napisz do niego
http://www.agrofoto..../23888-damianz/

Edytowany przez farmersNHtd95d, 16 maj 2011 - 18:18.