Skocz do zawartości

Zdjęcie

belka herbicydowa jagoda i podcinacz former jak to podlączyć do c330

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jaca303

Jaca303

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 marzec 2017 - 22:30

Witam serdecznie. Jak podłączyć sterowanie belki herbicydowej jagoda i podcinacza former do c330 .mam też rozdzielacz 3 sekcyjny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belka herbicydowa jagoda i podcinacz former jak to podlączyć do c330 Dzisiaj, 12:04
  •  

#2 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 marzec 2017 - 12:37

chcesz najszybsze i najłatwiejsze podłączenie czy bardziej skomplikowane?? a i czy używasz tylnych wyjść hydrauliki bo to ważne.

#3 Share Jaca303

Jaca303

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 08 marzec 2017 - 22:23

.podłączyłem rozdzielacz 3 sekcyjny. jedną sekcje wyprowadziłem na przód traktora a dwie na tył. jeśli chodzi o sama belkę herbicydową  to wpinam ją do pierwszej sekcji na przodzie i jest ok podnoszę i opuszczam sterując dzwignią na rozdzielaczu. Nie rozumie tylko jednego na filmach widziałem c330 z podcinaczem gdzie sterowanie było tylko na dwa przewody(chyba że żle widziałem )zapewne zasilanie i powrót ale można było podnosić, opuszczać i włączać pompę podcinacza. jak to jest możliwe? Na dzień dzisiejszy poradziłem sobie tak że podcinacz wpinam w jedną z tylnych sekcji i jest ok. Na przewodzie zasilający podcinacza mam trójnik który u mnie jest zaślepiony a na filmikach widziałem że wkręcony jest w górne wejście siłownika odpowiedzialnego za podnoszenie i opuszczanie.Wyglądało to tak jak by całe sterowanie czyli ;podnoszenie opuszczanie i załączanie pompy podcinacza było tylko na jednej sekcji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belka herbicydowa jagoda i podcinacz former jak to podlączyć do c330 Dzisiaj, 12:04
  •  

#4 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 17:58

to jest do rozwiązania na jednej sekcji tylko trzeba zastosować elektrozawory no i rozdzielacz z funkcją stałego przepływu.

Ale to rozwiązanie jest dosyć kosztowne (elektrozawór do tanich nie należy).

Najlepiej byłoby wyprowadzić dwie sekcje hydrauliki do przodu. no chyba że potrzebujesz ich z tyłu to inaczej trzeba było by to rozwiązać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Jaca303

Jaca303

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 10 marzec 2017 - 02:03

W takim razie zostaje przy moim obecnym rozwiązaniu. Dziękuję bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam. 

Dodaj odpowiedź