Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skradziono ciągnik Ursus 1614

72 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 sierpień 2009 - 22:09

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Słuchaj mnie teraz uważnie!!!
Znalazł się???
Jak nie to napisz jak daleko od ciebie jest Gniezno???
Pilne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skradziono ciągnik Ursus 1614 Dzisiaj, 18:25
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2009 - 23:18

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Pare dni temu byłem w ZG dokładnie miejscowość "Wysoka" i byliśmy w pobliskim komisie oglądać agregat do 303, i był tam identyko model ale nie zwracałem na niego uwagi, ale jak dzisiaj zauwazyłem ten temat to zadzwoniłem do Wujka żeby sprawdził ten ciągnik, i na miejscu sie okazało że model ten sam tylko nie pasowało bo miał tura 4 a nie 5;/

PS:Brak dokumentów mnie zainteresował, ale co sie okazało sprzet był na zdjeciu kalendarza zeszłorocznego który był w biurze ze zdjęciem ich polacyku a wiec dłuuuuugo już tam musiał stać

#43 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:59

Skradziono ciągnik Ursus 1614 W naszych stronach też próbowano gościowi ukraść ciągnik - ursusa1204 z pługiem, ale właściciel obudził się w nocy, obudził brata, wzięli kije, dogonili złodziei i następnego dnia właściciel mówił, że poprzedniego dnia złodzieje upatrzyli sobie ten ciągnik, bo widział jak co chwilę śmigała drogą stara jetta.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#44 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 18 wrzesień 2009 - 06:55

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Jak się nie odnajdzie, to albo został rozebrany na cześci albo jest już za ruską granicą...

PS- wyrazy współczucia, bo taiego sk****a jak u nas, to tylko na wchodzie można znaleźć.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#45 Share Darek3110

Darek3110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 09:21

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Też bardzo Ci współczuje tym bardziej że ursususik naprawde ładny był. Życze tobie z całego serca żeby sie odnalazł. Kurde pier****** złodzieje, wszystko ukradną, auto że ukradną to tam jeszcze nic sie niestanie bo zawsze można z buta albo autobusem ale ciągnika w polu już nic niezastąpi...

#46 Share blazej99

blazej99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja:]

Napisany 18 listopad 2009 - 11:59

Skradziono ciągnik Ursus 1614 To gnoje jedne. Jeśli można wiedziec to który rok była ta 16. Oby ci się szybko odnalazł

#47 Share Tomko96

Tomko96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 11:52

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Ja pierd*** :D Współczucie ;) Taki pech !!
Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

#48 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:49

Skradziono ciągnik Ursus 1614 dwa lata tamu 1614 koło mnie zginęła koło 15 godziny wyjechali nią z byłego PGR przez płot z siatki skapneli się na drugi dzień

#49 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 19:57

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Papiery dla takich fachowców nie problem, na allegro tabliczek pełno jest. Kupią, przecpzią nowe tylko że np: Zetora nabiją numery i pozamiatane. Tylko mogą czegoś zapomnieć hihi np: Przerobić drzwi żeby odwrotnie isę otwierały. Co juz może być podejrzane. Jeżeli nie poszedł na części to powinien ktoś go znaleść gdzieś. Bo jak już zaczeli kombinować to pewnie jakiegoś byka mogli walnąć, głupstwo ale zawsze. Dobrze jak by właściciel pdoał znaki szególne takie, które moze olać ten co będzie mu lifting robił
Mój Wladimirec podbija świat

#50 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, robienie zdjęć i kręcenie filmów.

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:25

Skradziono ciągnik Ursus 1614 jak można robić takie rzeczy, takiego który kradnie to trzeba powieśić, no życze odnależenia 16 no bo to jednak jest strata.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 23:09

Skradziono ciągnik Ursus 1614 różnica między 12 a 16 zewnętrznie pompa wtryskowa kolektory chłodnica zbiornik paliwa w środku korbowody tłoki zawory przerubka żaden problem

#52 Share Bonfarms

Bonfarms

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 23:10

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Witam!
I jak znalazła się 16? Bo w okolicach Wrocławia musi coś być ponieważ będąc u mojego wujka w święta słyszałem ze w okolicy Jeleniej Góry zginęło parę ciągników głównie Zetory i Ursusy. Musiała być to prawda bo wujek zaczął chować 80tke to garażu czego wcześniej nie robił.

#53 Share grodzioman

grodzioman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 luty 2010 - 08:58

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Panowie to nie tylko u was giną ciągniki. Ja jestem spod rosyjskiej granicy, dla sąsiada ze wsi kilka klat temu zginął c-360 3p. Z kolei w okolicach Malborka słyszałem od kumpla o grupie która trudni się w kradzieżach ciągników. W jeden tydzień zgineło tam 6 ciągników. Dlatego trzeba uważać na swoje mienie. Robią to najczęściej tak że najpierw długo obserwują teren. Potem jest wszystko zaplanowane dojazd laweta no gdzieś do dziupli. Mam nadzieję że kolego odnajdziesz ciągnik.

#54 Share aro1993

aro1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:53

Skradziono ciągnik Ursus 1614 nom ciągniki wszędzie giną :) ja od niedawna jestem szczęśliwym właścicielem Ursusa 1614 :) w okolicy mojej wioski koleś ma JD nie kojarzę modelu ale ma 150 KM tyle wiem :) i po 2 tygodniach użytkowania tego JD okazało się że był skradziony w Niemczech ;/ stał na parkingu policyjnym przez miecha i po wyjaśnieniu sprawy oddali JD polakowi a kasę niemcowi

#55 Share agronom83

agronom83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 maj 2010 - 20:19

Skradziono ciągnik Ursus 1614 W mojej okolicy jednej nocy zgineło 6 ciągników z jednej wsi doskonale zaplanowana akcja kilka dni wczesniej jacyś kolesie skupowali folie i sznurek. Obejrzeli sobie teren zaplanowali co i jak otumanili psy bo po kradzieży nie szczekały wogóle przez kilka dni. Mieli uszykowane dwie ciężarówki w jakiś 1.5km od wsi tam je załadowali i jak kamień w wode. Nikt nic nie wie. NOrmalnie masakra aż strach zostawić ciągnik na dworze. A koledze serdecznie współczuje naprawde masakra.

#56 Share luke371

luke371

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Fotografia sprzętu rolniczego

Napisany 24 czerwiec 2010 - 08:31

Skradziono ciągnik Ursus 1614 nie słyszałeś jak ci zapalali ciągnik? chyba ze go na lawete wciągli bez zapalania,przeciez szóstki polskie maja tak głosny ryk ze nie sposób ich nie słyszec,mój sąsiad u którego robie raz o 4 rano jechał w pole orać 1614 to mnie obudził

#57 Share Krousik09

Krousik09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport

Napisany 10 sierpień 2010 - 21:29

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Tu juz moze sie nic nie poradzi
bo stary temat ale dobrze wam radzezawsze na noc kleszczcie biegi i to kluczem bo chyba zlodziej nie bedzie nosil ze soba skrzynki kluczy... ja jak jade np.wesele
to w duzej szopie 200m2 ustawiam ciagniki klutka i sasiad dostaje flaszke zeby co 1h byl wszystko obejrzec tyle z mojej strony

#58 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo jeździectwo motocykle fotografia podóże

Napisany 17 marzec 2011 - 00:21

Skradziono ciągnik Ursus 1614 U nas kolego nie kradną

#59 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 07:55

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Nie kradną do czasu. Lepiej być przezornym, strzeżonego Pan Bóg strzeże...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 26 marzec 2011 - 03:11

Skradziono ciągnik Ursus 1614 trzeba uważać na takich co się kręcą koło gospodarstw i tych różnych co tam skupują różne rzeczy bo potem szast-prast i w nocy maszyny giną ;[
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI