Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skradziono ciągnik Ursus 1614

72 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Kacu

Kacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 22:38

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Wyrazy współczucia.Mam nadzieję że dokumenty nie zostały skradzione razem z ciągnikiem.Może się odnajdzie.A nikt u ciebie w wsi nie zauważył jak ktoś nim jedzie?
Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skradziono ciągnik Ursus 1614 Dzisiaj, 01:44
  •  

#22 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 marzec 2009 - 08:10

Skradziono ciągnik Ursus 1614

W nocy z 19 na 20.03.2009r skradziono ciągnik rolniczy Ursus 1614 z ładowaczem czołowym TUR 5.
Opis ciągnika:
kolor: czerwień meksykańska
brak jednego błotnika przedniego, drugi błotnik jest platkikowy
Nr rejestracyjny : ZEX 0134
Ciągnik skradziono w okolicach Zielonej Góry.

nr nadwozia i silnika?
pewnie mogą próbować go zmienić ale jak ktoś kupuje dla siebie to postara sie sprawdzić zakup na stacji diagnostycznej czy nie przebijany bo nie uwierzę że za taki ciągnik wezmie sie siakiś gość co dobrze zmieni numery.

rocznik - może i załatwią papiery ale jeśli są tabliczki znamionowe a kupujący jest normalny i zacznie sprawdzać to musi wszystko grać i nr silnika z tabliczki z tym na bloku i nr podwozia z ogólnej tabliczki z tym na tylnym moście i na obu tabliczkach jest rok produkcji. Podaj go. Tabliczki mogą też oberwać <_<

jak ktoś pisał pewnie tura zdejmą ale czy ty zakładając tura zdjąłeś obciążniki które są na przodzie - rzuca to się w oczy szczególnie oglądając fotki na allegro (typy piszą że jest OKI itp a tutaj patrzysz ze bez obciążników i slady na ramie po turze, i widać że ciągniczek biegał z TURem.

patrz po ogłoszeniach bo mogą Ci go rozebrać na części i pogonić np przez alledrogo.pl

nie pytam o to czy zgłosiłeś sprawę błękitnym ludkom bo to oczywiste.

PS: kilka dni temu zdjęli ogłoszenie na alledrogo.pl -> kupię dowód rejestracyjny ursus zetor inne <- gość kupował niby w celach kolekcjonerskich z możliwością zarejestrowania :)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#23 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 09:38

Skradziono ciągnik Ursus 1614 O kurcze, to z moich okolic :) Dzisiaj chyba będe mieć trip po regionie wiec bede mieć oczy szeroko otwarte, róznie to bywa.

A konkretnie to jakie to okolice ZG?
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#24 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 18:44

Skradziono ciągnik Ursus 1614 zamiast tu biadolic czy jestes ze STALOWEJ itp to piszcie gdzie mozna byloby go odnalezc.

Moim zdaniem sam zlodziej go nie sprzeda bo kupiec bedzie wolal papiery, tylko handlarz w komisie bo handlarz predzej sie wywinie ze on tylko sprzedaje i papierow nie ma bo on tylko sprzedaje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#25 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 20:39

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Ja bym Ci poradził szukać w ogłoszeniach takiego modelu i jeździć i sprawdzać czy to przypadkiem nie Twój sprzęt. U mnie w okolicy właśnie w taki dość przyadkowy sposób gospodarz znalazł swojego Jelonka, stał w komisie w sąiednim województwie. Współczuje i źyczę, żebyś znalazł Ursusa.

#26 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 21 marzec 2009 - 21:15

Skradziono ciągnik Ursus 1614 co za głąby kradną ciągniki człowiek stara się uczciwie pracować i się rozwijać a tu jeszcze coś takiego, ale moi zdaniem może trafić w ręce handlarzy co sprowadzają ciągniki z zagranicy albo do kogoś z nimi związanymi bo oni nie maja problemów z papierami czasami spotyka się nawet ogłoszenia że jest na sprzedaż skrzynia biegów z papierami i niedługo ten ciągnik może być wystawiony w necie jako sprowadzony, wspólczuć tylko i raczej nie licz na smerfetki i jak chcesz odzyskać ciągnik to najmij jakiś detektywów bo w ty zarąbanym kraju praw sprzyja złodziejom a policja to raczej sama nic nie zrobi chyba że podstawią im ciągnik na komende. może to nie na temat trochę ale koleżance ze szkoły ukradli samochód fakt znaleźli go ale po tym jak ktoś zgłosił na policję że jakieś auto stoi z wybitą szyba na ulicy już drugi dzień, nie było by może w tym nic dziwnego ale to było albo na tej ulicy co posterunek albo na następnej, tak właśnie oni szukają, maja to gdzieś i temu moim zdaniem jak chcesz zobaczyć ciągnik to zapłać komuś kto go będzie faktycznie szukał to miejmy nadzieje że jeszcze nim pojeździsz. życzę poszukiwań krótkich i skutecznych oczywiście a jak dorwiesz złodzieja to zaj.... sku..... żeby nie przyszedł mu do głowy drugi raz taki kiepski pomysł.

#27 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 marzec 2009 - 21:17

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Panowie tylko że w tym modelu mogą zdjąć tura, zdjąć turbo, papiery gdzies juz zdobyli i puszczą go jako 1224 lub 1204.
Pytanie ile będą mieli czasu na opchanie tej zabawki bo jak dużo to marne szanse - zmienią kabinę na zetorowską, szpachla i malowanie i może pójść jako zetorek 12045, 12145, 16145.
Ostatecznie może już stać na wschodzie,
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#28 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 21:39

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Ja bym proponowala co dzien patrzec na necie modele ciagnikow do sprzedania co podal @Nikita.

Po drugie jezeli ciagnik byl zwiniety na zamowienie to sa znikome szanse na odnalezienie go (przykre ale prawdziwe)

po trzecie gdzie stal ten ciagnik ze go zwineli??? bo jezeli w polu czy gdzies w widocznym miejscu to mogl tylko pojsc na zamowienie.

po czwarte na zachod to chyba nie poszedl bo tam zlomu niechca i to upychaja juz polakom.

po piate ta nagrode daj detektywowi niech on szuka.

ostatnia nadzieja to taka ze zlodziej sam sie zglosi z ciagnikiem na policje ze niby znalazl gdzies tam jak stal. Ale to moze dopiero za kilka dni i tego bym Ci zyczyla nawet jemu zaplacic zeby odzyskac traktor wart pewnie 60tys zl.

ps.JEZELI KTOS GO JUZ KUPIL TO CIEZKO BEDZIE GO ZNALEZC
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#29 Share marcin87

marcin87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:16

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Prawdopodobnie ciągnik ten widziano 20 marca około południa w Słońsku, jechał na kołach w kierunku na Krzeszyce. 17marca sprzedaliśmy ciągnik ludziom, którzy przyjechali z okolic Szczecina - przypadek??
Może i przypadek, ale policja to sprawdzi. Zdjęcia dodałem do galerii : http://www.agrofoto....mage123912.html

#30 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:24

Skradziono ciągnik Ursus 1614 ja jestem z okolic szczecina jakby taki ciągnik sie pojawil w okolicy dam znać. ciekawe czy go już na części nie rozebrali bo jak tak to możesz zapomnieć o znalezieniu. powodzenia w poszukiwaniach.
sprzedam kombajn fortschritt E 517

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 15:27

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Można wiedziec dokładnie z kad skradziono ten ciagnik?

KS Falubaz

#32 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 22 marzec 2009 - 15:42

Skradziono ciągnik Ursus 1614 w mojej okolicy też była podobna akcja dwóch gospodarzy wzieło nowe jd chyba6610 i jednej nocy zgineły oba... znalazły się po miesiącu na cięzarówce jadącej na ukrainę.... To jest polska

#33 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 22 marzec 2009 - 15:46

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Z takimi to do wora i do jeziora , aż przykro się robi
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#34 Share ssamik

ssamik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 18:47

Skradziono ciągnik Ursus 1614 kilka lat temu kiedy SDF polska prowadziła sprzedaż w fabryce. Fikcyjna firma zakupiła dwa modele ok 200 koni kasa miała wpłynąć na konto itd ciągniki odjechały i wszelki slad zaginą. Jak z fabryki potrafią to od gospodarza tym bardziej
Na wszystkie foty nie swojego sprzętu mam zdgodę właścićela. W razie niejasności proszę o kontakt PW.

#35 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 10:56

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Rozgłos tą nagrode,za pieniądze to ludziom bardziej się chce cos przypomnić.A złodzieji to nie za.....esz bo,za sk...w. pujdziesz siedziec .Chyba że by tura i odrazu zakopac.

#36 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 13 kwiecień 2009 - 10:49

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Wiadomo już coś ? Odnalazł się?

KS Falubaz

#37 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 18:43

Skradziono ciągnik Ursus 1614 I co znalazl sie sa jakies nowe informacje.

#38 Share Chomik

Chomik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Boks , Kickboxing , Jednoślady

Napisany 24 lipiec 2009 - 09:26

Skradziono ciągnik Ursus 1614 Współczuję,mi kiedyś z białoruski buchneli pompy chydrauliczne,akumulator i paliwo spuscili skur****** Mam nadzieje ze twój ciągnik sie odnajdzie.Trzymam kciuki
Ursus C-360 / Zetor 7340+Tur / Mtz 82 / Ursus 1224
Razem na 34ha + 20ha

#39 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 lipiec 2009 - 12:06

Skradziono ciągnik Ursus 1614 W sobote pare kilometrów ode mnie z placu budowy w biały dzień zginął JD 6400 z turem..... została tylko łyżka po nim :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Konrad9922

Konrad9922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 20:11

Skradziono ciągnik Ursus 1614 i co odzyskałeś Ursusa??
Moja stajnia Ursus 1012 i c355