Zaloguj się, aby obserwować  
marcin87

Skradziono ciągnik Ursus 1614

Polecane posty

marcin87    0

Witam wszystkich forumowiczów!!!

W nocy z 19 na 20.03.2009r skradziono ciągnik rolniczy Ursus 1614 z ładowaczem czołowym TUR 5.

 

kolor: czerwień meksykańska

Ciągnik skradziono w okolicach Zielonej Góry.

Postaram się wrzucić zdjęcia do galerii. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Skur******!! Zeby spawarke , jakies elektronarzedzia to bym sie jeszcze nie zdziwiwł.

Ale zeby traktor??

Co prawda czołgia zawineli .... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Skur******!! Zeby spawarke , jakies elektronarzedzia to bym sie jeszcze nie zdziwiwł.

Ale zeby traktor??

Co prawda czołgia zawineli .... <_<

nie chce sie chwalić bo nie ma czym ale ta sprawa z czołgami to z mojej okolicy :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

daleko mieszkasz od stalowej ????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Na bank pojawi się na jakimś placu u handlarza, z lewymi papierami..... Wyrazy wsp. i jak najszybszego odnalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colonel    0

Banda złodziei! Za ja*** powiesić tych gn***** którzy odważyli się podnieś rękę na sprzęt polskiego rolnika!

Edytowano przez andrzej2110
słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego to bym za jaja powiesił ciągników się im kraść zachciało,pewnie ktoś go gdzieś użytkuje albo jest rozebrany na części <_<.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Przejdzie lifting, dostanie nowe papiery i będzie na sprzedarz, tura pewnie sprzedadzą oddzielnie... <_< Wątpie żeby to jakiś rolnik sobie ukradł aby nim pracować :)

 

Przykra sprawa. Dawaj fotki, temat sie podwiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Jakieś znaki szczególne?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Gdzie stał że go ukradli? Nieraz na polach widziałem ciągniki zostawione, ale nigdy żeby ktoś ukradł <_< przejedź się po handlarzach i po skupach złomu... różne rzeczy ludzią do głowy przychodzą :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

Co tu muwić oby szybko się odnalazł .Słychać że codziennie gdzieś kardno samochody ale żeby ciągnik to już szczyt chamstwa.Ludzie nie mają za grosz poszanowania dla rolnika . <_< :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

By to u nas było to bym szybciej zauwazył że ktoś ma ursusa bo albo tak JD JCB, lbo młe pyrdki no i Zetorów dużo ZTSów. A to na drugim końcu polski. co za smiec to mógł zrobić


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Wyrazy współczucia.Mam nadzieję że dokumenty nie zostały skradzione razem z ciągnikiem.Może się odnajdzie.A nikt u ciebie w wsi nie zauważył jak ktoś nim jedzie?


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
W nocy z 19 na 20.03.2009r skradziono ciągnik rolniczy Ursus 1614 z ładowaczem czołowym TUR 5.

Opis ciągnika:

kolor: czerwień meksykańska

brak jednego błotnika przedniego, drugi błotnik jest platkikowy

Nr rejestracyjny : ZEX 0134

Ciągnik skradziono w okolicach Zielonej Góry.

nr nadwozia i silnika?

pewnie mogą próbować go zmienić ale jak ktoś kupuje dla siebie to postara sie sprawdzić zakup na stacji diagnostycznej czy nie przebijany bo nie uwierzę że za taki ciągnik wezmie sie siakiś gość co dobrze zmieni numery.

 

rocznik - może i załatwią papiery ale jeśli są tabliczki znamionowe a kupujący jest normalny i zacznie sprawdzać to musi wszystko grać i nr silnika z tabliczki z tym na bloku i nr podwozia z ogólnej tabliczki z tym na tylnym moście i na obu tabliczkach jest rok produkcji. Podaj go. Tabliczki mogą też oberwać <_<

 

jak ktoś pisał pewnie tura zdejmą ale czy ty zakładając tura zdjąłeś obciążniki które są na przodzie - rzuca to się w oczy szczególnie oglądając fotki na allegro (typy piszą że jest OKI itp a tutaj patrzysz ze bez obciążników i slady na ramie po turze, i widać że ciągniczek biegał z TURem.

 

patrz po ogłoszeniach bo mogą Ci go rozebrać na części i pogonić np przez alledrogo.pl

 

nie pytam o to czy zgłosiłeś sprawę błękitnym ludkom bo to oczywiste.

 

 

PS: kilka dni temu zdjęli ogłoszenie na alledrogo.pl -> kupię dowód rejestracyjny ursus zetor inne <- gość kupował niby w celach kolekcjonerskich z możliwością zarejestrowania :)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

O kurcze, to z moich okolic :) Dzisiaj chyba będe mieć trip po regionie wiec bede mieć oczy szeroko otwarte, róznie to bywa.

 

A konkretnie to jakie to okolice ZG?


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zamiast tu biadolic czy jestes ze STALOWEJ itp to piszcie gdzie mozna byloby go odnalezc.

 

Moim zdaniem sam zlodziej go nie sprzeda bo kupiec bedzie wolal papiery, tylko handlarz w komisie bo handlarz predzej sie wywinie ze on tylko sprzedaje i papierow nie ma bo on tylko sprzedaje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja bym Ci poradził szukać w ogłoszeniach takiego modelu i jeździć i sprawdzać czy to przypadkiem nie Twój sprzęt. U mnie w okolicy właśnie w taki dość przyadkowy sposób gospodarz znalazł swojego Jelonka, stał w komisie w sąiednim województwie. Współczuje i źyczę, żebyś znalazł Ursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz100
      Witam chciałbym zmienić paski klinowe od napędu alternatora wentylatora w ursusie 1614 rocznik 1999 ten ze ściętą maską. Stare są strasznie rozciągnięte. Tata wymieniał je kiedys lecz uważam ze sa za małę nie do końca to co powinno być choć nie wiem tego. oznaczenie tych starych to Z1250 ld10x1226. Moje pytanie czy takie powinny tam być czy inne? ktoś moze podpowie? Znalazłęm te mocnijsze z morgi na necie oznaczenie ich to SPA- 1257 ich szerokosć to prawie 13mm a te stare maja 10mm czy to jest duża różnica i będzie to pasować ? Jakie tam orginalne paski były montowane? Czy te co posiadam są dobre czy jednak zbyt małe? Wydaje mi sike że są zbyt bardzo wciete w koła pasowe choc możę ze starości już sie wytarł nie wiem. Dodam iż mam alternator i koło pasowe od wentylatora na dwa paski są tam dwa paski nie jeden.
    • Przez TwojaBabcia
      Witam
      Jaka ilość oleju silnikowego wchodzi do ursusa c385 by była prawidłowa na bagnecie. ?
      Pytam ponieważ u mnie według mojego bagnetu prawidłowy stanu oleju wynosi 15 litrów. po wymianie 
      Mechanik mówi że to o wiele za dużo , i mam dylemat, i chciałbym spytać  się innych użytkowników c385, jaka jest u nich odpowiednia ilosc oleju silnikowego.  
      Pozdrawiam Artur 
    • Przez ArthuR34
      Witam wszystkich,
      wybaczcie jeśli pisze w nie tym dziale- jeśli tak to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, dziękuję.
      Mój ojciec jakiś czas temu nabył Ursusa 902 i chciałbym się was doradzić w kwestii wspomagania kierwolnicy, nieposiadania przedniego napędu, miękkie przednie zawieszenie.
      Otóż w wyżej wymienionym traktorze jest fabryczne wspomaganie które bardzo ciężko wspomaga (czasem trzeba dużo gazu dać), zaczynają się pojawiać spore wycieki z serwomechanizmu. Dowiedziałem się od znajomego że nieopłaca się tego regenerować ponieważ już to przerabiał i po roku znowu miał problemy- zastąpił to gotowym zestawem zastępczym jaki można kupić w internecie (siłownik, pompa itp.) i po tym zabiegu może paluszkiem kręcić kierownicą a nie tak jak wcześniej.
      czy już ktoś to przerabiał z was lub wie co i jak taki zabieg przeprowadzić ? Jaki produkt wybrać ? czy oferowane w internecie gotowe zestwy są tej samej jakości/trwałości bo jest lekka rozbieżność cenowa?
      czy moglibyście polecić dobry produkt który będzie służył i pieniądze nie pójdą w błoto?
      czy jestem w stanie zamontować to razem z ojcem?
      Następna sprawa to biegi.
      strasznie ciężko wchodzą (wszystkie cztery- prawa dźwignia) - lewa dźwignia od wstecznego i biegów bolowo-szosowych chodzi bez zarzutu. 
       
      i kolejna sprawa to hamulce, hamulce działają ale wydaje mi się że lewe koło chyba trzyma ponieważ prawe koło zaczęło boksować na trawie podczas ruszenia z miejsca i lekko (20cm) się wkopał w ziemię, ogólnie to w środę kiedy szykowałem traktor na strajk to chciałem nim troszkę pojeździć po wsi ponieważ nie jeździłem jeszcze takim traktorem tylko czasami 60-tką więc musiałem ogarnąć biegi i troszkę się do niego przyzwyczaić ale po tych wszystkich usterkach które w nim zalegają dałem sobie spokój, ale na strajku we Wrocławiu byłem, od początku do końca:)
      pozdrawiam
    • Przez Porfavor
      Witam, planuje obecnie remont silnika w swoim Ursusie 385 i myślałem nad dodaniem do niego turbiny. Wiem, że były już tutaj takie tematy ale te najpopularniejsze które znalazłem mają już swoje lata więc chciałem się spytać dziś jak to powinno waszym zdaniem wyglądać. Ursus 385 jest z rocznika 1976 i z tego co sie orientuje ma w sobie silnik z7501. Na youtube itd widziałem sporo doładowanych turbiną c385 i stąd też taki pomysł by dodać mu trochę mocy. Co by było trzeba powymieniać i czy wgl jest sens tak naprawdę? planowałem dodać na pewno wtedy intercooler i rozumiem, że trzeba by było wymienić wtryskiwacze, słyszałem jeszcze o różnicy na ilości pierścieni na tłokach. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, w zimę będę najprawdopodobniej malował felgi w c385, i pytanie ile litrów farby około pójdzie na przednie felgi z dwóch stron i tylnie od zewnątrz (środek jest zakonserwowany). może ktoś malował i się wypowie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj