Zaloguj się, aby obserwować  
jendreksz

Paski do JD

Polecane posty

JDmaster    0

Ja tam do swojego 985 kupuje orginały. Chociaz wiem że nie bede go mianiał w ciąeu sezonu:D


Sprzedam agregat Unia kombi 2,8m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja orginały zamawiam do mojego 965 i czekam na przysyłke 2-3 dni;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076

Ja do kombajnów które miałem zawsze zaczynałem od szukania polskich zamienników bo są o niebo tańsze. Tylko raz do claasa musiałem kupić oryginał który kosztował bodaj 6 razy tyle co minimalnie krótszy polski zamiennik. Zamienniki są tak samo dobry więc po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

ja kiedys mialem CLAASA mercatora a teraz mam JD965 i tylko raz kupilem polski zamiennik na wariator młockarni po trzech godzinach pracy paski (w claasie sa dwa) sie dosłownie rozpuscily potem kupilem oryginalne OPTIBEL z GREENE i po czterech latach nie ma sladow uzytkowania

lepiej kupic oryginal raz niz piec razy zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076

A ten zamiennik miał identyczne wymiary i typ budowy jak oryginał? Ja miałem różne zamienniki i jakoś nie widziałem większej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
ja kiedys mialem CLAASA mercatora a teraz mam JD965 i tylko raz kupilem polski zamiennik na wariator młockarni po trzech godzinach pracy paski (w claasie sa dwa) sie dosłownie rozpuscily potem kupilem oryginalne OPTIBEL z GREENE i po czterech latach nie ma sladow uzytkowania

lepiej kupic oryginal raz niz piec razy zamiennik

A tos "oryginał" kupił....

To nie jest oryginał tylko zamiennik, ale nie polski tylko zachodniej firmy, wiadomo ze jak sie kupuje "made in Poland" to moze to conajwyzej imitowac wyrób... niestety... :P

Jakbys kupił oryginał to byłby claasa i miałby jego emblematy... i jego cenę.

Proszę przeczytać opis przedmiotu na stronie :GRENE


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

jakbys sie kolego troche orientowal w temacie to OPTIBEL produkuje pasy dla CLAASA

i to nie sa zadne zamienniki bo nie spotkalem sie jeszcze identycznych oznakowan jak na oryginalnym pasie

a po za tym jes nieporownywalnie wytrzymalszy niz polskie zamienniki

a jak zauwazylem w swierzo kupionym JD ktory ma pasy oryginalne wszystkie pasy sa ząbkowane

a w kilku innych JD widzialem polskie zamienniki gładkie bo ząbkowanych ciezko dostac podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj