Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bambi14

Bambi14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 24 luty 2017 - 14:11

Witam, doszly do mnie sluchy, ze ciagnik typu c330 c360 niezbyt nadaje sie do opryskiwacza z hydraulicznym rozkaldaniem belki ze wzgledu na pompe hydrauliczna, podobno czesto wysiada.. czy to prawda? uzywa ktos z was starego ursusa z opryskiwaczem hydraulicznym i moze wyrazic swoja opinie na ten temat? podczepilem c330 do takiego opryskiwacza, mial ciezko podnosic belke to zwiekszylem cisnienie na rozdzielaczu do ok 170 \bar i poki co podnosi, rozkladanie nie stanowi problemu, ewentualnie skladanie przy koncu troche wolno idzie, ale co dalej bedzie sie dzialo z pompa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika Dzisiaj, 17:08
  •  

#2 Share aprochota

aprochota

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 24 luty 2017 - 14:49

Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika mam c360 3p ciagam nim hardi 2500 l i belka 20 m wszystko fajnie sie rozlkada sklada i podnosi niema z tym problemow.
wedlug mnie pompa sie zuzywa od tego ze sie ja uzywa a czy to opryskiwacz czy inna maszyna to nie widze różnicy

#3 Share Bambi14

Bambi14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 24 luty 2017 - 16:27

Wlasnie w tym przypadku o ktorym slyszalem to sie pompa "zuzywala" 2-3 razy w sezonie.. moze poprostu tylko lemkeny sie tak ciezko rozklada?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika Dzisiaj, 17:08
  •  

#4 Share aprochota

aprochota

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 24 luty 2017 - 16:48

Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika niewiem niemam pojecia. ale w opryskiwaczach są małe siłowniki powinno leciutko isc. no chyba ze ten opryskiwacz ma 36 m lance i sa ciężkie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share stachu0007

stachu0007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 24 luty 2017 - 16:57

Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika polecam kupić pompę aluminiową z hylmetu o zwiększonej wydajności i ciśnieniu roboczym. Te oryginalne żeliwne mogą nie wytrzymać 170 barów. Osobiście w Ursusie C360 założyłem aluminiową 39l/min 175bar nominalnie i ok. 200 bar max. Praca z użyciem hydrauliki względem oryginału to niebo a ziemia (oryginalna w C360 ma coś koło 22l/min i 125 bar).

#6 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2138 postów

Napisany 24 luty 2017 - 17:17

Opryskiwacz hydraulicznie rozkladany a wydajnosc hydrauliki ciagnika znajomy też miał problem c330 rozłożyć czy złożyć belkę w hardi ale problem był z r ozdzielaczem z tego co wiem
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 24 luty 2017 - 19:14

Koledzy pamiętajcie o wymianie oleju po założenu nowej pompy !

Edytowany przez BIZULEK, 24 luty 2017 - 19:15.

Dodaj odpowiedź