Mateusz-06

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Renault Ares 710

Polecane posty

Mateusz-06    105

Cześć . Od kilku miesięcy poszukuję ciągnika marki Renault a konkretnie model Ares 710 . Mam do was pytanie na co wrócić uwagę przy zakupie tego ciągnika . Jakie są typowe usterki tego modelu . Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyprek322    0

Ogólnie ciągnik bardzo polecam u nasz znajomy ma kręcony na 170km i spisuje się idealnie. Odnośnie zakupu bierz RZ(amortyzowana kabina), zwróć uwagę czy wszystkie zawory dobrze chodzą i nie ma błędów z elektronikom. Dowiedz się koniecznie jakie oleje były lane (tylko fush i claas)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad00017    17

przełączanie półbiegów, czy odbywa się to płynnie, sprzęgło czy nie szarpie, załączanie wałka wom najlepiej pod obciążeniem, hamulec wom, głównie to najbardziej zwracać uwagę na skrzynię i hydraulikę, jak to pracuje podczas zmiany przełożeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo69    43

Zwróć uwagę na kontrolki na pulpicie, ciągłe świecenie lub ich brak po przekręceniu kluczyka, także brzęczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubią śniedzieć kabelki lub po prostu się uksywają.
Ale jak dla mnie Renault to twarda sztuka i polecam.

Jeżeli mogę coś jeszcze doradzić to odżałuj trochę więcej kasy i kup jakąś w naprawdę bdb stanie (i nie kieruj się opisem na allegro tylko sam zobaczysz w jakim ona jest stanie).
I jak kolega wyżej napisał kup RZ bo bujana kabina to fajna sprawa i brakuje mi tego w moim Aresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj