zasimex

Ares 550 spryskiwacz przedniej szyby

Polecane posty

zasimex    0

Koledzy,

 

czy mógłby ktoś z Was podrzucić mi fotkę spryskiwacza przedniej szyby? Nie mam u siebie i nie wiem jak to ma wyglądać, jak ma być zamocowane. W katalogu jest numer 7700795778 ale po wygooglowaniu wyświetlają mi się spryskiwacze od Clio :) przypadek czy to będzie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to ci dylemat :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Do ciągników Renault zakładał różne części od samochodów tej samej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasimex    0

Rozumiem, ale czy jest tam jakieś miejsce specjalnie przygotowane czy jakiś adapter potrzebny? Czy na opaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasimex    0

Hmmm... mam spryskiwacz i nie mogę za żadne cuda go tam gdzieś umieścić. Może ktoś wrzucić fotkę jak to powinno być w oryginale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

a nie lepiej kupić wycieraczkę ze spryskiwaczem valeo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z demontażem mokrego sprzęgła w Aresie 550 RX, mam zdjętą przednią pokrywę w której znajduje się pompa, następnie nie mogę wyciągnąć tego elementu na którym wokrół są śruby M10 oraz 3 szt. M8, z tego co wiem to tych M8 się nie odkręca. Może ktoś coś podpowie, z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Ares z mechanicznym rewersem oraz skrzynią Quadrashift (4 półbiegi). 
       
       
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam,kupiłem niedawno Renówkę i mam mały kłopot, nie wskazuje na tablicy rozdzielczej temperatury płynu chłodniczego silnika.Po przekręceniu zapłonu świecą i gasną wszystkie kontrolki(oprócz smarowania i ładowania na zgaszonym sil.)Pokazują się pełne słupki od paliwa i temperatury,ale po chwili wskazuje rzeczywisty stan paliwa a temperatury już nie pokazuje w ogóle,rozgrzałem go z 10min. i to samo,nie wskazuje.Płyn chłodniczy jest,bezpieczniki dobre,więc zostaje chyba tylko kwestia czujnika lub urwany przewód elektr.Ale gdzie on jest?Szukałem kilka razy,ale nie znalazłem,byłem u dalszego sąsiada,szukaliśmy u niego i też nic(tylko że on nie musi się martwić bo u niego wskazuje,jak dobrze pamiętam to minimum jedną kreskę). Proszę o pomoc.
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj