damianXXL

MF 3060 problem z odpalaniem po dłuższym postoju

Polecane posty

akmaly    701

Niby skąd wiesz że to co kupiłeś to "pewny towar z najwyższej półki". Wiem, wiem, upierdliwy jestem ale trochę się orientuję w tych klockach.

Spoko, Twój ciągnik, Twoja kasa i Twoja sprawa. Ważne że naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 3060mm
      Proszę o informację o świecach żarowych. Jak się je uruchamia, jeżeli są wgl tym traktorku ???
    • Przez lorakw
      Witam! kupiłem niedawno mf 3060. Gdy jest zimny strasznie słabo pali. Trzeba bardzo długo kręcić żeby zagadał. Czasami muszę ponownie ładować akumulator bo padnie podczas tego rozruchu. Akumulator jest nowy, wiec to raczej nie jego wina. Wydaje mi się ze za wolno rozrusznik kręci. Tak jak by prąd gdzieś gubił. Świeca płomieniowa jest nowa i działa bo sprawdzałem. Jak już raz odpali to później nie ma problemu. Nawet jak przez parę godzin jest nieodpalany. Najgorzej jest rano. Co może być tego przyczyną? Może miał ktoś podobny problem? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam
    • Przez dany1234
      Witam wszystkich mam taki problem ,a mianowicie w mojim mf 3060 coś sie stało ze sprzegłem bo gdy go wcisnełem wpadło w podłogie bez żadnego oporu i nie można ruszyć .Pare dni temu było wszystko ok co to może być czy to pompka czy może soś innego prosze o pomoc za pomoc zgóry dzieki.
    • Przez pniznikow
      Witam, mam problem w swoim MF 3050. Gdy wrzucam wsteczny na lewarku z zakresem A i B to ciągnik w ogóle nie jedzie. Na zakresie B działa prawidłowo lecz na A w ogóle nie działa. Wsteczny da sie normalnie wrzucić ale ciągnik po prostu stoi w miejscu. Mam skrzynie 16x16. W ogóle lewarek jakoś dziwnie działa, nie chodzi lekko jak ten ze zmianą biegów tylko jakoś ciężko i jakby miał jakiś opór, czasem ciężko jest wrzucić zakres B w przód.
    • Przez damianXXL
      Witam. Mam w planach zrobic samodzielnie pług do odsnieżania do MF 3060 podobnie jak w załaczniku. Mam juz duzo materiałów.... oprócz siłownika hydr. Pług głowny po krótce zrobiony prowizorystycznie Potrzebuje jakieś wymiary ramy nośnej pługa i długość siłowniką jaką zastosować żeby była odpowiednia, mam na oku takie coś http://olx.pl/oferta/dwa-silowniki-hydrauliczne-jednostronne-stan-bardzo-dobry-regenerowane-CID757-ID5YYRZ.html#deb9db3d86. Czy bedzie wystarczajacy? Potrzebuje równiez wymiary długości ramy ile dać od ciągnika do pługa....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj