Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z nawiewem

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , internet . dyskoteki , motoryzacja

Napisany 06 maj 2009 - 19:48

Problem z nawiewem ja też miałem z tym problem z tym suwakiem od zmiany powietrza miałem cały czas ciepłe odkręciłem dwie śrubki odeszedł cały panel tam gdzie jest przełącznik od wycierwczki i dmuchawy i tam wsadziłem rękę i tam na samym końcu jest taka blaszka u mnie była ona zaśniedziała więc musiałem ją przeczyścić i przekręciłem i jest spokuj a cała wina suwaka bo jak robili to tam jest blakada od linki i ona jest na taki zatrzask i to puszcza i nie przełancza ostatnio dostałem sie od przodu tam odkręciłem ten przud co są halogeny u góry i zrobiłem jak sie należy i teraz suwakiem przełanczam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z nawiewem Dzisiaj, 16:02
  •  

#22 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja,Wędkarstwo,Piłka Nożna

Napisany 08 maj 2009 - 20:54

Problem z nawiewem a może ktos wie jak zwiekszyc siłę dmuchania bo strasznie słabo nawet jak dam na 2 poziom sił nawiewu ( są tylko 2 poziomy) !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 20:12

Problem z nawiewem Witam a ja mam taki motyw znaczy teść w swoim muzeum 7211 ;-) nie no fajny traktor ogólnie ale w domu była forterra heh...sprawa taka dmucha mi tylko lewy nawiew a pracy nic co to może być i jak sie tam dostać zeby naprawić od strony filtrów z wierzchu czy z kabiny:-)
PRezeS