Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strautmann Hydrofox

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mx_racer

mx_racer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 luty 2017 - 18:11

Strautmann Hydrofox

Witam nabyłem wycinak marki Strautmann model Hydrofox tego typy:844332781_1_732x488_wycinak-wycinarka-ki

Ma współpracować  z Ursusem c330 dziś go podczepiłem chciałem wyciąć kostkę i zaczeły sie problemy mianowicie gdy ustawie szybkość cięcia na "4-6" to posów idzie ale noż się nie porusza nóż działa tylko na "1-3" było tak na pusto pomyślałem że może za małe cisnienie, a ze na "3" w miarę szybko szedł to pomyślałem ze będę tak wycinał. Problem się zaczął gdy chciałem wyciąć kukurydze mianowicie wycinak idzie do momentu aż dojdzie do rogu potem staje i kosa i posów. Co może być przyczyną tych dwóch problemów? Za słaba pompa w ciągniku i zbyt małe ciśnienie czy trzeba regulować zawory? Proszę o wszelkie porady jeśli ktoś miał takie problemy.

Edytowany przez mx_racer, 20 luty 2017 - 18:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strautmann Hydrofox Dzisiaj, 07:58
  •  

#2 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 20 luty 2017 - 19:18

Strautmann Hydrofox

Ja c-330 na praktycznie takim samym wycinaku tylko z felli podniosłem ciśnienie na zaworze, na zakrętach może nie stawał nóż ale było napewno gorzej, i oczywiste jest że jeśli będziesz chciał szybciej to "brakuje" oleju na napęd noża

#3 Share mx_racer

mx_racer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 luty 2017 - 21:18

Strautmann Hydrofox Już nie chodzi mi o to żeby szybko wycinał tylko aby wycinał wgl. To czyli mowisz żeby sprubowac podniesc cisnienie na zaworze? No ale w sumie dobrzr by było zeby wycinac maks 2 min a nie 5-10.

#4 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 20 luty 2017 - 22:14

Strautmann Hydrofox

Nigdy nie mierzyłem ale w 2 minutach na pewno mi się mieści. Nie mierzyłem też ciśnienia ile tam mam ale podnosząc podnośnik kiedy wycinak jest wbity w kiszonkę przód podnosi się bez problemu a jest przed maską jeszcze 200kg obciążenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mx_racer

mx_racer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 luty 2017 - 22:30

Strautmann Hydrofox No to 2 min to dobry czas. No ale moj problem to nie długi czas wycinania tylko nie wycinanie wgl. Noż jak ma cięzej na zakręcie to staje i posów tak samo, pozatym noż wgl nie chodzi na pusto na prędkościach 4-6. Proszę jeszcze o jakieś rady jesli ktos miał podobny problem co może być przyczyną.

#6 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 21 luty 2017 - 08:05

Strautmann Hydrofox

A próbowałeś podczepić inny ciągnik żeby porównać? chociażby jakiś c-360? Postaram się dzisiaj zmierzyć ciśnienie i dam znać jakie mam

Więc sprawdziłem i mam 190 bar

Edytowany przez pawlo36, 21 luty 2017 - 19:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kali2107

kali2107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 542 postów

Napisany 21 luty 2017 - 19:39