Polecane posty

piotrekpsp3    0

Witam. Posiadam ciągnik ursus 3512 1993r. Ma on sprężarkę powietrza nierozłączną. Chciałbym ja przerobić aby była rozłączna tak jak w ursusie 3512 z 2002r. Kupiłem zestaw sprzęgła rozłącznego do sprężarki. Moje pytanie brzmi czy będzie ono pasować bez problemu do sprężarki ? ( dodam że u mnie wał korbowy sprężarki  jest do stożka). Porady mile widziane, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2643

To mam pytanie skoro sprężarka jest rozlaczna to skąd się bierze ciśnienie na hamulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Kolego samo sprzęgło nie załatwia sprawy,musisz do tego wymienić wał korbowy plus łożyskowanie od strony sprzęgła,koszt wału to ponad 300 zł ułożyskowanie ciężko dostępne nie warto bawić się w przeróbkę nowa sprężarka rozłączalna 1700 zł,a jeszcze nie wiadomo czy cylinder nie podrobiony


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
    • Przez Rafal17
      Witam jak w temacie posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej do ursusa 3512 chodzi mi o taka gotowa  w kolorze 😅 najlepiej bo nie mogę się połapać co i jak? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj