Polecane posty

Witam wszystkich

Bardzo się interesuje rolnictwem jest to moja pasja.Chcę się rozwijać w tym kierunku i szukam książek o tematyce rolniczej.

Mimo że wiem sporo o rolnictwie to szukam książek które tłumaczą wszystko od podstaw.Od orki zimowej do zbioru.O produkcji zwierzęcej też by mnie interesowały,Jeśli znacie ciekawe książki o tej tematyce to proszę o podanie poniżej tytułów.

Dzięki z góry pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

są wydawnictwa rolnicze i tam popatrz na ich oferty w top agrar sa zawsze jakieś ich książki czy opracowania proponowane


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są wydawnictwa rolnicze i tam popatrz na ich oferty w top agrar sa zawsze jakieś ich książki czy opracowania proponowane

 

Wiem i czytałem ich wszystkie książki. Szukam jeszcze jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panie Mateuszu rolnictwo na SGGW zaprasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila    0

Witam,

Interesuje mnie książka "Hodowla i użytkowanie bydła" autorzy Zygmunt Litwińczuk,Tadeusz Szulc,trudno ją znaleźć.Może ktoś tutaj z forum posiada tą książkę i chciałby odsprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Palmusny
      Witam .
      Mam problem mianowicie jestem w technikum informatycznym i posiadam gospodarstwo które chcę przejąć (13ha) chciałbym się dokształcić wiedzą książkową a nie bajkami użytkowników różnych forów .Jako że dopiero po TI udam się na R3 a już po technikum chcę zacząć działać i posiadać wiedzę do tego niezbędną ...Możecie polecić mi stosowne książki ? - Najlepiej o produkcji Roślinnej / Ziemniaczki / Bydła mięsnego . Z góry byłbym wdzięczny . 
      ~Seba
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj