Theprzemo205

kamera lub aparat do nagrywania filmów

Polecane posty

Theprzemo205    24

Chcę kupić aparat lub kamerę  by móc nagrywać filmy lecz nie wiem co wybrać. Myslę o czymś nie drogim na początek. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli mam polecić coś tańszego to polece SJCAM SJ4000 Wi-Fi :D nagrywa identycznie jak GP Hero a ma dodatkowo wyświetlacz i akcesoria :) Oczywiście jak kupować to tylko ze strony producenta bo inaczej to ciężko znaleźć oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hubertus001
      Witam. Posiadam ciagnik MF 7465 z sporym wyposazeniem (isobus, datatronic 3). Do ciagnika chce zamontowac kamere (w datatonic-u jest ikona lecz nic nie dziala). Jaka kamerke musze dokupic i jak ja zamontowac? Czy sa to duze koszty? A moze lepiej kupic kamere cofania z wyswietlaczem ( ok 400zl) ?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez bamber1993
      Witam,
      jako, ze wielu z Was zna się na fotografii lepiej ode mnie szukam porady.
      Mam zamiar kupić "coś" do robienia możliwie dobrych zdjęć i od czasu do czasu filmów. Szukam sprzętu w cenie do 1200-1500zl. Nie wiem co wybrać- aparat cyfrowy, lustrzankę czy może kamerę? Ważne aby zdjęcia na zewnątrz wychodziły dobrze.
       
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    • Przez P_I_W_O_
      Na wstępie powiem że, nie jestem rolnikiem - i nie będę. Mimo to interesuję się rolnictwem od strony maszyn.
      Jestem grafikiem komputerowym 3d. I chiałbym zrobić jakiś ciągnik rolniczy od strony mechanicznej i chydraulicznej + jakiś osprzęt.
      Czyli potrzebuję:
      jakichś rysunków technicznych, całej masy zdjęć, kilka filmów na których będzie pokazane jak to działa (np, przeniesienie napędu na koła i wom lub tylko na wom), ogólnie chodzi o całą mechanikę tego pojazdu.
      Co do osprzętu (chyba tak to się nazywa) to jestem ciakaw jak działa (od strony mechanicznej) belownica do siana.
    • Przez Famer21
      Witam. Czy ktoś posiada jakiś mały realny minitoring w kombajnie bądź traktorze? Mam na myśli kamere z podlądem. Podczas wysypyania zboża kamera na dachu ciągnika lub przyczepie i i mamy podgląd z wysypania zboża, na kombajnie w jednym lub kilku miejscach i podgląd tego w kabinie na rozdraniacz słomy czy czasem (łodygi rzepaku) nie zatykał/zatkał się itp itd. Bawił się już ktoś czymś takim? Prosta obsługa jakaś, coś jak w samochodzie jak rejestrator trasy tylko z dłuższym kablem czy jeśli bezprzedowo to jak? Jaki to koszt, czy się przydaje w pracy w polu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj