Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mens    4

witam co ile wymieniać filtr paliwa paliwo leje z dystrybutora jest tam filtr a ciągnik posiada jeszcze dwa to czy co 1000 godz wystarczy paliwo leje z orlenu dodam ze ze zbiornika wypompowałem 20 tys lit i filt jest czysty jak na tą ilość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    165

też mam dystrybutor z filtrem i w ciagniku dwa filtry ten jeden główny wymieniam co 300h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Wymieniłem po 600h gdyż została wlana do barku benzyna ale nic się nie stało. Traktor to 6090rc i zastanawiam się czy na opał nie przejść kolejna wymiana w granicach 1500h nie ma sensu wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Na opał? Dobrze czytam? Powodzenia :)


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rutek22kret
      Witam wszystkich użytkowników:) Jestem nowy na forum ale liczę na wszą pomoc:) Posiadam MF 3060 o roku czasu i na koniec sezonu zapaliła mi się kontrolka od filtra skrzyni, okazało się że znajduje się w nim dużo opiłków takich mikroskopijnych, po wymianie oleju i filtra spokój był na dwa tygodnie a potem to samo i teraz już nie mogę nadążyć zmieniać filtrów. ogólnie wszystko działa tylko w ostatnim czasie zginęły hamulce nożne (ręczny jest) może wiecie co mu jest . Za dwa tygodnie jestem umówiony z mechanikiem ale czekam na waszą pomoc z góry dzięki Rutek
    • Przez kravter
      witam chcialbym dowiedziec sie czy w mf 3630 jest filtr od wspomagania??i gdzie on sie znajduje poniewaz wolno chodzi mi wspomaganie i ehr (pompa wymieniona i dalej to samo)
    • Przez Arek
      Chcę założyć filtr wody i reduktor na linii pojenia, głównei dla zminimalizowania strat wody w poidłach. Co byście polecili?
      Czy np. http://allegro.pl/reduktor-cisnienia-wody-1-2-manometr-honeywell-i6745752717.html
      reduktor ciśnienia wody honeywell z manometrem będzie ok ? Mosiężny chyba lepszy niż ocynk? Jakie ciśnienie powinno być ustawione ?
      Filtr wody http://allegro.pl/filtr-do-wody-obudowa-korpus-narurowy-1-2-10-cali-i6361493851.html#
      czy http://allegro.pl/honeywell-filtr-do-wody-ff06-1-2-z-oplukiwaniem-i6976072232.html
      Plastikowy lepszy bo nie skoroduje ale znowu mosiężny ma opcje wypłukania osadu. Który lepiej wybrać ? I jaka gęstość wkładu ?
       
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, gdzie w Fendzie Vario 818 znajduje się filtr wstępny paliwa? U wuja w 714 jest w okolicach skrzynki gdzie akumulator a w 818 go tam nie ma. Gdzie może być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez Sklep_Techtor
      Witam!
      Zajmujemy się sprzedażą armatury, podzespołów do dystrybutorów na paliwo oraz całymi dystrybutorami - również do AdBlue.
      W swojej ofercie posiadamy m.in.:
      Filtry do ciągników (kabinowe, olejowe, paliwowe itp.)
      Filtry i separatory do dystrybutorów paliwa
      Armaturę do dystrybutorów
      Liczniki, pompy, pistolety do dystrybutorów
      Wszelkiego rodzaju złączki, kolanka, węże itp.
      DYSTRYBUTORY NA PALIWO
      Części serwisowe do dystrybutorów z podzespołami PIUSI
      Część asortymentu można zobaczyć na naszej stronie www.TECHTOR.pl
       
      Filtry można zamawiać telefonicznie, e-mail'owo lub poprzez wiadomość prywatną. Z reguły filtry dostępne w ciągu 24h.
      Jeśli będzie zainteresowanie i sprzedaż uruchomimy specjalny kod rabatowy tylko dla forumowiczów.
       
      Kontakt:
      736-133-817
      sklep@techtor.pl

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj