Piotrus89

Jaki najmocniejszy ciągnik prowadziliście??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Tak to był fendt vario super przyśpieszał mam nawet chyba pare fotek z tej wymiany francuskiej ale musiałbym poszukać.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Ja miałem dzisiaj okazję poprowadzić u kumpla jakże pięknego New Hollanda TM190 ;) Super sprzęt ;) Miałem na poczatku cykora, ale potem to juz bajka ;)

 

pzdr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

z lprzych ciagników to kierowac kierowałem lamborghini premium 1050 105 koni. a najwiekszy to ursus 1734 powiem tyle ze rewelacji w ursusie nie ma prowadzi sie jak zwykła 12 albo 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

mój to 110 km Hurlimann H-490


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

Fendt 818 :D:) 180KM


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja NH Tg 285


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

z korbankowa dostalem w tamtym roku do testowania claasa aresa 836, to jest jednoczesnie najwiekszy ciagnik jakim robilem na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Pochwalę się że największy jaki prowadziłem traktor ,to ferguson 6480 dyna 6, 160km i to na codzień ale tylko w pracy-bajka,szkoda że nie mój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal16    1

ja na codzien pomykam zetorkirm 11441 1224 i deutz 6.45-150km a najwiekszym jechałem makornikiem (McCornick) 200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

a ja największym jakim jeżdziłem to New Holand 285 km,fajny w środku i wogóle tylko straszny mół, nim spuściłeś pług to najpierw gaz w podłoge bo inaczej zgasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266
a ja największym jakim jeżdziłem to New Holand 285 km,fajny w środku i wogóle tylko straszny mół, nim spuściłeś pług to najpierw gaz w podłoge bo inaczej zgasł.

Widziałem raz na targach jak podczas orki na pokazach kierowca narobił sobie wstydu- pracował NH serri TG z jakimś tam pługiem, na polu była bruzda (prostopadle do kierunku orki "w poprzek") i gdy ciągnik wjechał w bruzdę zadusił się (wcześniej, próbował podnieść pług, ale się przód podnósł [okazało się, że pracował bez włączonego przedniego napędu] no i zgasł :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeor 16245 i kKirowiec T150K


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj