lolo

Valtra T151e - opinie

Polecane posty

tomu    5

O coś takiego ci chodzi?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B92786

Za dużo to nikt ci nie powie, bo nikt na forum raczej takiego nie ma, ale Valtry to dobre i solidne maszyny.

Może napisz na jakim areale ma pracować i z jakimi maszynami.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo    0

A wiec tak zaczne od nowa ten tema bo sensu nie ma takiego samego zaczynać. Mam 60ha teren pagórkowaty ma być ciągnikem główny poza tym mam C-355m i U 1224. Powiedzcie mi wiecej o tej Valterze jak charakterystyka tego silnika i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeryff    0

Ciągnik o dwóch sercach-eko i power.Eko-duży moment obrotowy już przy 1100obr,max obroty 1800,Power max moment obrotowy1400obr max obr2200.Solidnie wykonany,z dobrze dociążonym przodem.Silnik 6,6l 159km w transporcie 173km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
151e    0

Witam

 

Posiatam tai ciągnik od wrzesnia 2008r w wersji Advance pełna opcja z systemem Auto Comfort oraz z siedzeniem Revolution, ładowacz 85`tka, pzepracowane ok 900mth.

Ciągnik sprawuje się bardzo dobrze. Z awarii to tylko błędy hydrauliki, które jednak nigdy nie unieruchomiły ciągnika na dobre. Silnik ma bardzo miłą pracę i da się nim pracować na bardzo niskich obrotach( opryskiwacz 1100 - 1300 obr/min, rozsiewacz 1500 ale tylko z powodu uzyskania odpowiedniej prędkości na WOM).Bardzo rzadko mi się zdarza pracować powyżej 1600 obr/min, tylko w transporcie oraz gdy zapinam go do agregatu uprawowo-siewnego Horsch 6m

Dzięki amoryzowanej przedniej osi i systemie Auto Comfort Jazda nim jest przyjemnoścą ( rozsiew nawozu z prędkością 25km/h na dobrze uprawionym polu nie stanowi problemu dla maszyny ani moich pleców).

Ekipa z Paczkowa działa bardzo profesjonalnie i ne mam na co narzekać.

Jak miałbym polecać to na pewno miękką oś. Po przejechaniu pierwszych nierówności od razu zdajesz soie sprawę w co dobrze ulokowałeś pieniądze.

Tur bardzo mocny ( ściągnąć 4 bagsy z Tira nie stanowi problemu)i wygodny w obsłudze, gdyż w wersji Advance obsługiwany jest z podłokietnika.

Jak na moje warunki topograficzne mogło być trochę więcej półbiegów ale na szczęści silnik jest bardzo elastyczy

Szczerze to do tego silnika lepiej pasowała by skrzynia bezstopniowa albo chociarz ta nowa wersia versu( piękna rzecz, miałem na pokazie 202`jke Versu--szkoda że wtedy jak kupowałem ta skrzynia nie była jeszcze dostępna:().

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

no do tego roku chwaliłem tą skrzynię za zestopniowanie i nigdy mi nie brakowało biegów ale w tym sezonie orałem takie pole (górka) że z górki 4M II-III PS a pod górę 3M II-IIIPS po całym dniu miałem już dosyć tego wachlowania dzwignią biegów jakby było 4 biegi pod obciążeniem bym miał spokój :P a tak teren trudnu przecznik pochyłu musiałem uważać ma przekładanie wału żeby ciągnika nie wywalić najcięższe 8 ha mojego życia :P a w ciągnikach Ecopower kilku urzytkowników się wypowiadało o braku biegów przełączanych pod obciążeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

ja mam T151 eco w sumie od dwóch miesięcy. Na dzień dobry zaczepiłem do niej rozrzutnik fliegla 268 model i woziłem kukurydzę :) odległośc 30 km w jedną strone po asfalcie średnia spalania na kompie wyszło 10,8 litra więc mysle że nie jest tak źle....na początku strasznie kopciła ale serwis powiedział że tak ma byc do 100 mth no i tak było... teraz zapiołem do niej 4 skiby obracane uni grudziąc 4+ XXLS i zrobiłem 2 ha... nie patrzyłem ile spaliła bo zacząl padać deszcze i skończyłem pracę.

Ogólnie tak jak pisze kolega wyżej przednia oś amortyzowana jest GENIALNA..szwagier ma NH 7050 i zazdrości mi komfortu jazdy :) wyposażenie w miare skrzynia Hi-tech 9 moim zdaniem mniej elektroniki mniej zachodu później) ale to moje zdanie...w sumie to i troche na cenę patrzyłem. No i bez ad blue jest( dodatkowe 30 tysi trzeba by było dołożyć) ogólnie nie żałuje zakupu..bo szczerze długo szukałem i pozostałem przy valtrze..aha pierwszy przegląd przy 100 mh 1600 zl netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj