Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra T151e - opinie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lolo

lolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 18:44

Valtra T151e - opinie Mam zamiar takiego kupić proszę o wasze opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra T151e - opinie Dzisiaj, 00:20
  •  

#2 Share Ginter

Ginter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:37

Valtra T151e - opinie Kolego chyba chodzi ci o model t 140 eco power

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:44

Valtra T151e - opinie kolego a czy ciebie google gryzie??
http://www.valtra.co...ractors/113.asp
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#4 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:46

Valtra T151e - opinie O coś takiego ci chodzi?? http://www.otomoto.p...=show&id=B92786
Za dużo to nikt ci nie powie, bo nikt na forum raczej takiego nie ma, ale Valtry to dobre i solidne maszyny.
Może napisz na jakim areale ma pracować i z jakimi maszynami.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#5 Share lolo

lolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 21:31

Valtra T151e - opinie A wiec tak zaczne od nowa ten tema bo sensu nie ma takiego samego zaczynać. Mam 60ha teren pagórkowaty ma być ciągnikem główny poza tym mam C-355m i U 1224. Powiedzcie mi wiecej o tej Valterze jak charakterystyka tego silnika i tak dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szeryff

szeryff

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 20:08

Valtra T151e - opinie Ciągnik o dwóch sercach-eko i power.Eko-duży moment obrotowy już przy 1100obr,max obroty 1800,Power max moment obrotowy1400obr max obr2200.Solidnie wykonany,z dobrze dociążonym przodem.Silnik 6,6l 159km w transporcie 173km.

#7 Share 151e

151e

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 02:14

Valtra T151e - opinie Witam

Posiatam tai ciągnik od wrzesnia 2008r w wersji Advance pełna opcja z systemem Auto Comfort oraz z siedzeniem Revolution, ładowacz 85`tka, pzepracowane ok 900mth.
Ciągnik sprawuje się bardzo dobrze. Z awarii to tylko błędy hydrauliki, które jednak nigdy nie unieruchomiły ciągnika na dobre. Silnik ma bardzo miłą pracę i da się nim pracować na bardzo niskich obrotach( opryskiwacz 1100 - 1300 obr/min, rozsiewacz 1500 ale tylko z powodu uzyskania odpowiedniej prędkości na WOM).Bardzo rzadko mi się zdarza pracować powyżej 1600 obr/min, tylko w transporcie oraz gdy zapinam go do agregatu uprawowo-siewnego Horsch 6m
Dzięki amoryzowanej przedniej osi i systemie Auto Comfort Jazda nim jest przyjemnoścą ( rozsiew nawozu z prędkością 25km/h na dobrze uprawionym polu nie stanowi problemu dla maszyny ani moich pleców).
Ekipa z Paczkowa działa bardzo profesjonalnie i ne mam na co narzekać.
Jak miałbym polecać to na pewno miękką oś. Po przejechaniu pierwszych nierówności od razu zdajesz soie sprawę w co dobrze ulokowałeś pieniądze.
Tur bardzo mocny ( ściągnąć 4 bagsy z Tira nie stanowi problemu)i wygodny w obsłudze, gdyż w wersji Advance obsługiwany jest z podłokietnika.
Jak na moje warunki topograficzne mogło być trochę więcej półbiegów ale na szczęści silnik jest bardzo elastyczy
Szczerze to do tego silnika lepiej pasowała by skrzynia bezstopniowa albo chociarz ta nowa wersia versu( piękna rzecz, miałem na pokazie 202`jke Versu--szkoda że wtedy jak kupowałem ta skrzynia nie była jeszcze dostępna:().

Pozdrawiam

#8 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 19:10

Valtra T151e - opinie no do tego roku chwaliłem tą skrzynię za zestopniowanie i nigdy mi nie brakowało biegów ale w tym sezonie orałem takie pole (górka) że z górki 4M II-III PS a pod górę 3M II-IIIPS po całym dniu miałem już dosyć tego wachlowania dzwignią biegów jakby było 4 biegi pod obciążeniem bym miał spokój :P a tak teren trudnu przecznik pochyłu musiałem uważać ma przekładanie wału żeby ciągnika nie wywalić najcięższe 8 ha mojego życia :P a w ciągnikach Ecopower kilku urzytkowników się wypowiadało o braku biegów przełączanych pod obciążeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share gospodarzSpomlek

gospodarzSpomlek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 16:00

Valtra T151e - opinie Hej.
ja mam T151 eco w sumie od dwóch miesięcy. Na dzień dobry zaczepiłem do niej rozrzutnik fliegla 268 model i woziłem kukurydzę :) odległośc 30 km w jedną strone po asfalcie średnia spalania na kompie wyszło 10,8 litra więc mysle że nie jest tak źle....na początku strasznie kopciła ale serwis powiedział że tak ma byc do 100 mth no i tak było... teraz zapiołem do niej 4 skiby obracane uni grudziąc 4+ XXLS i zrobiłem 2 ha... nie patrzyłem ile spaliła bo zacząl padać deszcze i skończyłem pracę.
Ogólnie tak jak pisze kolega wyżej przednia oś amortyzowana jest GENIALNA..szwagier ma NH 7050 i zazdrości mi komfortu jazdy :) wyposażenie w miare skrzynia Hi-tech 9 moim zdaniem mniej elektroniki mniej zachodu później) ale to moje zdanie...w sumie to i troche na cenę patrzyłem. No i bez ad blue jest( dodatkowe 30 tysi trzeba by było dołożyć) ogólnie nie żałuje zakupu..bo szczerze długo szukałem i pozostałem przy valtrze..aha pierwszy przegląd przy 100 mh 1600 zl netto :)