Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ????

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Majkelo

Majkelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 luty 2017 - 15:25

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ????
Dodam, że rozsiewacz miałby kosztować nie więcej niż 4000-5000 pln

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? Dzisiaj, 18:56
  •  

#2 Share zetores

zetores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisany 01 luty 2017 - 15:36

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? Rauch/ kuhn. Bardzo ciche i dokładne. Do tego masz tabelke do kazdego nawozu. I masz wspolną komore na dwa talerze.
Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

#3 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2139 postów

Napisany 01 luty 2017 - 16:04

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? jak kolega wyżej pisze też polecam rauch/kun fajny rozsiewacz nie ma dzielonej skrzyni więc nie trzeba przegarniac nawozu
ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? Dzisiaj, 18:56
  •  

#4 Share hardkor113

hardkor113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 724 postów

Napisany 01 luty 2017 - 16:58

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? Dokladnie takze polecam kuhna swietnie przemyslana konstrukcja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share konio1011

konio1011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 01 luty 2017 - 17:18

Potrzebuje rozsiewacz o nie dużej pojemnosci, który ładnie posiałby mi nawóz na 18 metrów. Co proponujecie ???? ja polecam akpil siew XL mam 600 kg i sprawuje sie bardzo dobrze juz kilka lat a cena ok 5-6 tys nowy

Dodaj odpowiedź