mikos3456

Opony T25 Stomil Olsztyn

Polecane posty

mikos3456    1

Cześć!:)

Panowie zakupiłem opony stomila 12.4 do Ruskiego T25. Miałem wcześniej oryginalne 11.2 i mam do Was pytanie czy dętki mogę założyć od 11.2 ? Ponieważ nie dostałem od sprzedającego dętek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Bez problemu można zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipma79    0

Witam

Można jeszcze gdzieś kupić nowe opony do tyłu do T-25 Stomil Olsztyn - Kormoran 11.2 lub 12.4 ???

 

@mikos3456 możesz podać namiary gdzie kupiłeś Stomilki nowe ?

 

Jakie inne na tył polecacie by szybko nie spękały: Cultor, Kabat, Farmking ???

 

Także na przód do T-25 6.00-16 jakie ???. Miałem Tureckie Petlasy, wytrzymały tylko 4 lata i koniec, opony tak po bokach spękały że wreszcie pękła jedna i chcę wymienić komplet na jakieś porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikos3456    1

Słuchaj ja kupiłem używane Stomile, zapłaciłem 890zł w ładnym stanie. Nowych nie widziałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipma79    0

A chyba że tak, bo szukałem, i nówek nie znalazłem nigdzie, więc byłem ciekawy, skąd zdobyłeś.

 

Jakie do tej pory miałeś w T-25, oryginalne 11.2 ?

Założyłeś już te 12.4, jak się mieszczą pod błotnikiem, bo są wyższe i mówią że mało miejsca zostaje ?

Jak opona się ułożyła we feldze, bo również jest węższa ?

 

Ja się zastanawiam pomiędzy 11.2 a 12.4, a firmy chyba Cultor, bo tylne z Kabata jeszcze nie są sprawdzone.

 

Na przód zakupiłem Kabata, dość dobre opinie na forum, zobaczymy ile wytrzymają, mam nadzieję, że będą lepsze od Tureckiego Petlasa, które strasznie spękały po bokach i po 4 latach jedna wyszczeliła, straszne dziadostwo. Z własnego doświadczenia, ostrzegam przed nimi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Zakładaj 12.4 mieszczą się bez problemu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

sąsiad ma już od kilkunastu lat 12.4, więc jakoś da się upchnąć, słyszałem że nawet 14.9 się mieszczą  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

stoje przed zakupem opon. 12.4 do t25
natknalem sie na firmy trayal i kabat chętnie zapoznam sie z Waszymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

nowa opona, więc jak można narzekać, poczekajmy jeszcze z 5 lat to coś więcej będzie można powiedzieć, choć trzeba przyznać że wyglądają przyzwoicie a i sama cena zachęca do zakupu

po samym wyglądzie odrzuciłbym na wstępie te trayale, szeroka kostka i zapewne sztuczna guma, nie wspominając już że produkcja na bliskim wschodzie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

trayal serbski. nigdy tego nie mialem i nie widzialem u znajomych stad moje pytanie ;)

cenno wyglada to na ta chwile (para)
trayal 1189pln
kabat 1389pln
cultor 1459pln
jest jeszcze kilka marek w tej półce cenowej ale raczej na tych bym sie skupial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Może i nowa ale w porównaniu do opon bkt to niebo a ziemia,u sąsiada w ciapku przy turze bkt wytrzymało pół roku i całe popękały,teraz ma zalożone kabat,ma je chyba ponad rok i na razie nie widać oznak zużycia a dużo jeździ po betonie,gołym okiem widać,że kabat jest zrobiony z lepszej gumy od bkt,bkt to chyba robią z gumy z trampków szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

BKT, proponowali mi na Miejscu w sklepie. lecz zaznaczyli ze To indyjska produkcja. bedzie tanio ale czy dobrze to bywa róznie.

 

Zatem postawie chyba na te Kabaty. w Tych pieniądzach chyba lepiej nie znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Ja jak bym miał brać to też kabaty,ewentualnie cultor(wyższy bieżnik od kabata,możesz porównać sobie w sklepie) bo trayal i bkt sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

roznica w cenie nie duza. tylko tego cultora na sklepach u mnie nie ma i nie mam okazji tego zobaczyc na zywo..

zostaje mi tylko zamowienie. na miejscu maja petlas, bkt,kabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

utwierdziles Mnie w przekonaniu ze Kabat bedzie najsluszniejszym wyborem. jeszcze podzwonie po okolicy. bo narazie rozstrzal w tych sklepach w ktorych pytalem jest naprawde duzy.
a kabat tylko w jednym jest na miejscu. tak to wszedzie na zamowienie. zostaje jeszcze allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszu    7

kolego kup opony firmy voltyre! naprawde gorąco polecam u mnie władzio duzo po asfalcie śmiga no i w polu. Opony mamy juz ze hohoh nie pamietam nawet to jeszcze zadnych oznak spękań a chodzi to o ścieralność to spokojnie 10 latek i dłuzej na nich pojeździsz.

A to firma zsrr.

Poniżej zamieszczam ci linka z allegro do wglądu, ja na tych oponach latam.

http://allegro.pl/nowa-opona-12-4r28-jaf-394-detka-voltyre-i6108034561.html

 

nie dawno na było c360 jakby były rozmiar opon do ursusa to bym je kupił z miejjsca.Pozdrawiam.

Edytowano przez biszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Czy bkt czy peltras czy inne na dzień dzisiejszy każda gwarancje przetrzyma a że bkt nie nadaje się do tura to pisze jakie ma mieć maksymalne obciążenie.Ja posiadam bkt w 60 od 5 lat teść w t 25 z 10 lat i nic się nie dzieje po za dętkami z kabata które już 3 wywaliłem bo puszczały na łączeniu gumy a moja 60 pracuje na 20 ha także orki transport zboża uprawianie i siewy robi tylko ona a co ruskich opon voltyre posiadam w swoim t 25 już 15 lat bez dotykania.Co do kormorana land pro u sąsiada po 5 latach jedna pękła druga od stania w garażu truchleje a co do kormorana czyli olsztyna to podobno matador ich  strawił.

Edytowano przez balcerek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

powiem Ci kolego ze na te opony nie trafilem przegladajac oferty.
bieżnik wyglada na mniej agresywny ze tak powiem. fakt ze to Rosyjska produkcja rzeczywiscie moze przetrwac dlugo. Tylko chyba na te chwile zdecyduje sie na nieco tansze kabaty.

Edytowano przez 93karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszu    7

Cena to raz , a dwa to że jakościa to wszystkie opony przejjeżdzi, a trzy to że bieżnik to tak wyglada delikatnie ale robote robią ze dziwiłbyś sie.

Tak jak mówie jakbym znalazł rozmiarówkę to c360 to kupiłbym te same opony co tobie polecam.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Jak to sporo taniej niż kabaty,przecież voltyre to cena za sztukę a ty podałeś za parę.Voltyre jest radialna to już duży +,nie podałeś na jakim areale pracuje ciągnik to raz i w jakich warunkach, bo być może lepiej dołożyć te 600 zł na Voltyre i radialne dać  czy diagonalne wystarczą na twoje warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9
t25 to ciagnik wspomagający. kupiony swieżo. Stan opon jest bardzo slaby. (chyba mniej niż handlarskie 30%) do lekkich prac w polu ok. 6h czasem transport materialow lekkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Szczerze mówiąc diagonalnie by wystarczyły ale radialne powinny dłużej  posłużyć bo jak do lekkich prac to bd musiał dojeżdżać do pola ja bym postawił na radialne jeśli jest kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hari123
      Witam temat moze i prosty dla co niektorych ale mam problem z sprzeglem w t25 otoz po wcisnieciu sprzegla do konca majac ciagnik na biegu wszystko jest ok, ale po dodaniu gazu ciągnik sam jedzie tak jakby sprzeglo nie było do końca wcisniete. W tym roku podczas remontu wymieniłem na nowe osobiście koło zamachowe, tarcze sprzegłową, docisk, łabki, łożysko w skrócie wszystko co z sprzeglem związane, przejechane mam teraz ok 30mth i dopiero teraz cos jest nie tak, dodam że sprzeglo dzisiaj regulowalem od nowa bez większych efektów, proszę o radę  
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie. Wykręciłem rozrusznik z władka, podpiołem go do klemy z akumulatora by sprawdzić jak działa. Okazało się że robi się zwarcie lub bendix wysuwa się do przodu bez kręcenia. Normalnie wyskakuje i nic.
      Wina bendixa czy elektromagnes do wymiany bo szczotki są sprawne?
    • Przez Marekiwan
      Witam poszukuje uszkodzonego plecaka (korpus podnośnika) podnośnik i zbiornik hydrauliczny jest mi nie potrzebny wystarczy żeby osadzenia wałka wom było sprawne.
      Przerabiam władka na wózek widłowy i szkoda mi jest ciąć sprawnej cześć

    • Przez karolr817
      Witam jako że nigdzie tego nie znalazłem pozwoliłem sobie założyć temat jak wymontować wtryski w t25 żeby wymienić końcówki. Chciał bym się dowiedzieć czy do demontażu wtrysków trzeba zdjąć pokrywy zaworów (ja i tak zdjejmowałem), demontować dźwigienki i w którą stronę i którym miejscu odkręcać wtrysk załączam zdj. Proszę o jakieś porady instrukcje 

    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie. Jak jadę bez świateł i nie mam włączonego żadnego innego odbiornika to wskazówka amperomierza jest na zerze. Jak włączę światła to wskazówka wychyla się w lewo. Rozrusznik nowy, nie wiem wina alternatora, regulatora?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj