Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić cielęta?

260 odpowiedzi na ten temat

#121 Share buzzka21

buzzka21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 21:46

Gdzie kupić cielęta? Nie są to tylko jałoszki ale powiedzmy na 15szt 5byczkow,a sztuk10-15szt tygodniowo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie kupić cielęta? Dzisiaj, 05:45
  •  

#122 Share Dziadingo245

Dziadingo245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 20:28

Gdzie kupić cielęta? a skąd jasteś?

#123 Share Matix

Matix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 10:47

Gdzie kupić cielęta? Jeżeli ktoś by miał cielaki lub by wiedział z najlepiej z województwa kujawsko-pomorskiego to niech pisze na mojego emalia -> supermati123@wp.pl
Z góry dziękuję . POZDRAWIAM :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share janek13

janek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 17:19

Gdzie kupić cielęta? Wie ktoś gdzie można kupic cielaki na podlasiu( wiem ze sa targi w Suwalkach i Zambrowie) Jak wygląda sytuacja na innych rynkach np w Knyszynie czy Suchowoli? Są tam cielaki?

#125 Share pitrus18

pitrus18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:35

Gdzie kupić cielęta? Ile mogę wziąść za rasowego byczka RP waga 100kg?

Ile mogę wziąść za rasowego byczka RP waga 100kg?

#126 Share Grzesiek025

Grzesiek025

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 maj 2012 - 23:24

Gdzie kupić cielęta? Witam.
Czy nadal są targi z cielakami w Piątku? Na jakiej ulicy, o której godzinie. Czy można coś kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#127 Share lemelvaus

lemelvaus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:głównie bydło: rasy, hodowla, nowe technologie

Ale również uwielbiam nowinki ze świata motoryzacji rolniczej.

Napisany 01 czerwiec 2012 - 10:12

Gdzie kupić cielęta? Ma ktoś może informacje gdzie znajduje się jakieś targowisko cieląt w woj. dolnośląskim lub w sąsiednich województwach?? Najlepiej jakby od razu podał dni w których jest otwarty i godziny w których można coś kupić.

Z góry dzięki za odp. :)

#128 Share johny8283

johny8283

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:09

Gdzie kupić cielęta? hej nie orientuje się ktoś czy odbywają sie jeszcze targi w strzegowie lub w okolicach płocka płońska,z góry dzięki za info

#129 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 07:14

Gdzie kupić cielęta? W Strzegowie podobno zamknięty, jest jeszcze[nielegalnie] w Drobin, ale to tylko 1 na miesiąc [pierwszy czwartek miesiąca] i ten ostatni jak był to bardzo mało cieląt +- 10sztuk.....

#130 Share karol73

karol73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,zwierzęta, maszyny rolnicze
    i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 07 styczeń 2013 - 18:17

Gdzie kupić cielęta? Był ktoś w Łagowie w jakie dni się odbywają i na jakiej ulicy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share johny8283

johny8283

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 21:26

Gdzie kupić cielęta? koledzy nie orientuje sie czy odbywaja sie targi w konopkach(tj między mławą a ciechanowem)jeśli tak to w jakich dniach i o której godzinie trzeba tam sie zjawić.odnośnie taru w piątku to szczerze nie polecam,wybor może i jest ale handlarze chyba oszaleli ,za cos mięsnego ceny dochodzą do 20zł/kg.kosmos.a na eksport niema kto po 14/kg dac

#132 Share c360c330

c360c330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 08:54

Gdzie kupić cielęta? W Łagowie targ jest w srode tylko trzeba być tak o 5 żeby coś kupić

#133 Share slawek2301

slawek2301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 15:51

Gdzie kupić cielęta?

koledzy nie orientuje sie czy odbywaja sie targi w konopkach(tj między mławą a ciechanowem)jeśli tak to w jakich dniach i o której godzinie trzeba tam sie zjawić.odnośnie taru w piątku to szczerze nie polecam,wybor może i jest ale handlarze chyba oszaleli ,za cos mięsnego ceny dochodzą do 20zł/kg.kosmos.a na eksport niema kto po 14/kg dac

targ w KONOPKACH jest w soboty odbywa sie wcześnie rano a właściwie to jeszcze w nocy myśle że jak byś był na czwartą to nie byłoby za wcześnie ale co tam jest i czym na dzień dzisiejszy tam handlują to nie mam zielonego pojęcia

jeśli kogoś interesuje to co czwartek jest targ w Zambrowie można kupić cielaki zarówno paro dniowe jak i większe trzeba być na godz 7/8smą

Edytowany przez slawek2301, 17 styczeń 2013 - 15:48.

#134 Share adriano1299

adriano1299

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 19:16

Gdzie kupić cielęta? w konopkach jest targ nadal. w soboty sie odbywa. ale tam to trzeba mocno wcześnie być, bo ja o 3 jestem tam to już stoją samochody w rejonie z bydłem. a prosiaki sie tak po 3 zjeżdżają

#135 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 16:09

Gdzie kupić cielęta?

targ w KONOPKACH jest w soboty odbywa sie wcześnie rano a właściwie to jeszcze w nocy myśle że jak byś był na czwartą to nie byłoby za wcześnie ale co tam jest i czym na dzień dzisiejszy tam handlują to nie mam zielonego pojęcia

jeśli kogoś interesuje to co czwartek jest targ w Zambrowie można kupić cielaki zarówno paro dniowe jak i większe trzeba być na godz 7/8smą

mówisz o tym Zambrowie przy trasie warszawa-białystok ?

#136 Share koles114

koles114

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 14:58

Gdzie kupić cielęta? Kto orientuje sie gdzie odbywaja sie targi bydłem w wojewodztwie: Podlaskim, Warmińsko-Mazurskim i Mazowieckim ? W jakie dni i w jakich godzinach.

#137 Share Michex1991

Michex1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 luty 2013 - 16:08

Gdzie kupić cielęta? Witam:) Na wstepie prosze o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. To moj pierwszy post wiec wybaczcie nieznajomość forum. Mój problem: w najbliższych dniach chciałbym zakupić kilka sztuk cielaków, stąd prośba o informacje na temat targów, jarmarków ale tylko takich ktore są pewne, których znacie date, miejsce i wiecie że zazwyczaj jest chociaz kilkanaście sztuk cielaków (mile widziana orientacyjna cena). Najbardziej interesują mnie Mazury oraz Warmia a także okolice Lublina. Szukałem podobnego tematu, znalazłem ale jest on nieaktualny. Mam nadzieje że mi koledzy pomożecie:) Z góry dziękuje:)

Połączone

Edytowany przez razor275, 19 luty 2013 - 16:42.

#138 Share SuwalkiOK

SuwalkiOK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 19 luty 2013 - 16:35

Gdzie kupić cielęta? W Suwałkach ul Bakałarzewska 2 razy w miesiącu w środy po 1 i po 15 dniu miesiąca. Teraz w okresie zimowym to niema zbyt dużych zjazdów rolników. Jak wygląda cenowo to trudno mi powiedzieć bo od wczesnej jesieni tam niebyłym.

#139 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 luty 2013 - 16:35

Gdzie kupić cielęta? I jeśli ktoś by jeszcze wiedział to czy w okolicach kraśnika są jakieś takie targi albo skupy cieląt.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Rumiasz

Rumiasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2013 - 14:27

Gdzie kupić cielęta? na targu w bodzentynie kupisz cielęta woj. Świętokrzyskie co tydzień w sobote od godziny 6 rano zazwyczaj jest tak około od 150 do 300 cieląt tylko cena też nie jest mała pojedziesz a napewno coś dla siebie wybierzesz. lub w środy w łagowie od 5 rano też woj. Świetokrzyskie. tylko tam tak do 150 cieląt. czasami jest nawet i 50.

Edytowany przez Rumiasz, 06 marzec 2013 - 16:08.