Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 3065

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damien

damien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 marzec 2009 - 22:18

massey ferguson 3065 to tak nie miał robionego remontu silnika możliwe ze zawory postaram sie wyregulowac je a moze ktoś wie cos jeszcze na ten temat?
i jeszcze gdzie jest ten zbiornik od oleju hydrauliki sprzegła?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 3065 Dzisiaj, 12:38
  •  

#22 Share host05

host05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 15:17

massey ferguson 3065 Witam użytkuje MF 3065
Nie ma oddzielnego zbiornika na olej do sprzęgła jest tylko jedno, a jeśli się mylę to niech nieh mnie ktoś oświeci.
Moim zdaniem ma 85KM bo mam też New hollanda 90 KM to lepiej ciąga :P
ale pługi 4x40 ze staltechu ciąga bez lipy nawet nie ma ciężko 3,4 klasa ziemi,
Pojawił mi się natomiast teraz mały problem mianowicie podczas wyłączonego przyspieszacza (wzmacniacz momentu) szarpie przy ruszaniu i gdy wcisnę sprzęgło podczas jazdy, Gdy jest dobrze rozgrzany to na wolnych obrotach zapala się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni. Problem znika po załączeniu przyspieszacza wszystko działa idealnie. Gdyby ktoś coś wiedzial na ten temat bardzo bymbył wdzięczny :)

#23 Share 3065

3065

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 19:02

massey ferguson 3065 Witam
mam problem z biegami 3,4 pękły widełki wiecie może gdzie można je kupić ??
z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 18:41

massey ferguson 3065 Od niedawna jestem posiadaczem MF 3065 i mam takie pytanie czy to normalne że ciągnik na wyższych obrotach dostaje dziwnych drgań które przenoszą się po całym ciągniku obojętnie czy ciągnikiem się jedzie czy zwiększa się obroty silnika na biegu jałowym nie mogę opisać przy jakich obrotach się to dzieje bo nie działa na razie obrotomierz ale jest to zakres wyższych obrotów,poza tym w ciągniku wszystko działa .Proszę o pomoc bo nie wiem czy to normalny objaw czy jakaś usterka obrotomierz naprawiony i drgania występują przy 1500 obr..

Edytowany przez riki, 12 luty 2011 - 23:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 21:11

massey ferguson 3065 Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w moim mf 3060 coś sie stało z biegamoi a mianowicie po zgaszeniu ciagnika i zapaleniu go odnowa zaczeły mi mrugac kontrolki od pułbiegów a od żółwia i zająca przestały świecić i kontrolka od przedniego napedu tesz nie świeci .Niemozna przerzucić z żółwia na zajaca co to może byc bo niemam
pojecia zgóry dzieki
0