Skocz do zawartości

Tłumik w Bizonie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 marzec 2009 - 18:42

Tłumik w Bizonie Mam drobne pytanie, gdzie można kupić tłumik do kombajnu Bizon Super Z056 i czy to jest wogle do kupienia, bo jak patrzyłem w internecie to niema? Proszę o odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tłumik w Bizonie Dzisiaj, 16:49
  •  

#2 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 16 marzec 2009 - 18:46

Tłumik w Bizonie człowieku a wiesz ze istnieje cos takiego jak składnica wszustko maja mi nawet kose do mf 206 sprowadzili z niemiec
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 marzec 2009 - 18:48

Tłumik w Bizonie O istnieniu składnicy do wiem już dawno ale tam nie ma wszystkiego

A plandekę na daszek do Bizona też mogę znalesc na składnicy?

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT!

Edytowany przez krolikNH, 16 marzec 2009 - 22:46.

#4 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 20:36

Tłumik w Bizonie Plandeke też powinieneś znaleźć na składnicy albo innym sklepie z częściami rolniczymi... Ja ostatnio do swojego zamówiłem plandeke na daszek i fartuch na "tyłeczek"... ;)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 marzec 2009 - 20:53

Tłumik w Bizonie Czy podał by mi ktoś wymiary daszka chodzi mi tylko o długość i szerokość bo właśnie zrobiłem podpórki i została mi tylko górna część ale nie znam jej wymiarów. Proszę!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Mareczek78

Mareczek78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Zainteresowania:jestem muzykiem, gram na gitarze basowej, gitarze elektrycznej, saksofonie

Napisany 17 marzec 2009 - 11:33

Tłumik w Bizonie Temat tłumika przerabiałem niedalej jak miesiąc temu - no niełatwa sprawa. W miejscowym sklepie mają podstawowe części eksploatacyjne do kombajna tzn pasy, kosa, no i jakieś typowe łożyska. Sprzedaje tam mój znajomy kolega i zamówił dla mnie tłumik do Z058. Przyszedł, ale bez rury końcowej - tak jakby był od samochodu. Zamówił kolejny - mówiono że już innego rodzaju nie ma - ale przyszeł od rekorda (długa rura końcowa i nie podgięta go góry by ominąć zbiornik oleju hydrauliki. Oddał mi kasę i pojechałem do miejscowości Strzelno (koło Inowrocławia) no i tam mieli dopiera taki jak chciałem. Nie obyło się bez doginania, gdyż rura zapierała się o zabudowę silnika no i jedo wykonanie
( obskurne rzemiosło ) - pomalowałem srebrzanką na temperaturę, przykręciłem, no a sezon pokaże co jest wart

#7 Share marcinek16marcin

marcinek16marcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 15:36

Tłumik w Bizonie Hej. Wiecie może gdzie w woj. lubelskim znalazlbym samą końcówkę do tlumika do bizona, tą skierowaną do góry?
..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

#8 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 15:53

Tłumik w Bizonie W byle sklepie z częściami znajdziesz takie kolanka 90stopni o średnicy 50-70mm i kawałek rury i tyle, migomat i 20min roboty,
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 07 lipiec 2011 - 22:02

Tłumik w Bizonie Panowie pierwsze słyszę ,że czegoś nie można kupić do Bizonka,jest tego złomu tyle że głowa boli.Jeśli chodzi o tłumik to sam go teraz zakładałem cena 216zł z rurą ,bez taj nasadki końcowej.http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1305094040752_1305094040862_1305094041013_1305094041037/sort/2a/page/1

Edytowany przez marek1977, 07 lipiec 2011 - 22:09.