Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja w PFHBiPM

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 16 marzec 2017 - 10:33

W pierwszym poscie wyraznie napisałeś że członkowie rady nadzorczej zarabiają kilkanaście tysięcy miesięcznie, więc ja się tylko pytam jak to obliczyłeś??

I dalej to podtrzymuje bo dzieląc tą kwotę na ich pensję tyle wychodzi a to że jeden ma prawie 740tys. A inni marne 44tys. jest co najmniej zastanawiające dlaczego został tak wyróżniony, można domniemac iż z tej kasy idzie pod stołem do podziału między resztę. A jeśli dodać do tego to co mają w prezydium bez problemu tyle wyciągają. Widzę kolego że strasznie prawda cię w oczy kole zapewne jesteś beneficjentem tego ukladu. Ale nie martw się jak rozwalimy ten układ dokładnie będziemy informować kto ile i za co.

Edytowany przez KARGO, 16 marzec 2017 - 19:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja w PFHBiPM Dzisiaj, 19:03
  •  

#42 Share Michalk13

Michalk13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 marzec 2017 - 21:19

Obecna sytuacja w PFHBiPM Heh nic nie kole tylko chcę abyś to rzeczowo wytłumaczył, anie przedstawiał swoje DOMNIEMANIA
1,2 mln na 33 osoby to jakies
2454 netto na osobę
Wytłumacz więc proszę jak to obliczyłeś, myślę że każdy tutaj chciałby się dowiedzieć

Ogólnie federacja zatrudnia 1089 osób i wydaje na wynagrodzenia ponad 70mln to jest ok
5350 brutto na osobę

#43 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 16 marzec 2017 - 22:26

Obecna sytuacja w PFHBiPM Prezydent Hądzlik Krzysztof Banach
WICEPREZYDENT

Sylwester Mierzejewski
SEKRETARZ

Stanisław Wyrębski

Edgar Beneš
Ireneusz Dymarski
Krzysztof Pogorzelski to jest skład prezydium i jakoś tu nie mogę się doliczyć 33 osób!? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i nie manipulować faktami.Zarzad to co innego.Skoro tak mało zarabiają to napewno zootechnicy tak im wywindowali średnia pensję na 5400zl to w sumie może i mieli rację jak im obcinali z pensji po 150zl jak normy w sprzedaży kolczyków nie wyrabiali w końcu i tak tyle zarabiają

Edytowany przez KARGO, 16 marzec 2017 - 22:47.

#44 Share Michalk13

Michalk13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 17 marzec 2017 - 20:41

Obecna sytuacja w PFHBiPM Ja tylko zadaje pytania ponieważ na prawdę nie jestem z tego układu jak to mowisz heh
Byc moze sie pomylilem i od tych ponad 70 mln i 1089 osob nalezy odjąć 1,2 mln i 7 osób. Czyli
69 000 000 ÷ 1081= 63829zł
Czyli 5319zł na miesiąc
Pomyliłem sie o te 80 zł , przepraszam mój błąd..

Ja jedynie uważam że pan Krzysztof Banach jako przewodniczący rady w Piątnicy razem z zarządem potrafił utrzymać najwyższą cene mleka w Uni Europejskiej to robił to co do niego należało i to najlepiej w Europie..
Smieszy mie również list pana Wysmułka

Razi mnie też podejście, jakie ma obecny zarząd do naszych problemów. Producenci mleka mają za sobą bardzo trudny okres. Niskie ceny skupu mleka przez dwa lata spowodowały, że ponieśliśmy ogromne straty, wielu rolników z jego produkcji zrezygnowało. Ci z nas, którzy zaciągnęli kredyty i musieli spłacać kary za przekroczenie kwot ucierpieli podwójnie. Żeby produkować mleko w tych trudnych latach, naprawdę trzeba było być fanatykiem. Mówiłem o tym na jednym z posiedzeń zarządu. Wzywałem też, żeby Federacja wsparła jakoś rolników oraz żebyśmy zawołali jednym głosem. Wówczas od Krzysztofa Banacha usłyszałem, że jeśli ceny skupu mleka są za niskie, to mam zmienić radę nadzorczą i wymienić prezesa spółdzielni, do której dostarczam surowiec. To ma być recepta wiceprezydenta Federacji na rozwiązanie problemów producentów mleka? To raczej marny żart.

Żeby rada w Piątnicy miała takie podejście jak pan z Pomorza to również byloby nie ciekawie,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share kr9292

kr9292

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 16:41

Czy to prawda, że Banach zmienił mleczarnię?

#46 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów

Napisany 05 maj 2017 - 14:25

Obecna sytuacja w PFHBiPM Czy ktoś może wyjaśnić mi jak dokładnie jest liczona wydajność gospodarstwa według federacji?

Jeżeli przez 12 miesięcy 2016 roku średnią wydajność od krowy miałem 25kg, oznacza to, że wydajność mojego stada wynosi 25*305 dni?

Czy długość trwania okresu zasuszenia ma na to wpływ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 04 wrzesień 2017 - 17:26

czy płacicie jakieś obowiązkowe roczne opłaty, które zbiera zootechnik i w jakiej wysokości?