Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 18:04

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 Witam... mam do Was pytanie ...
który ciągnik byscie wybrali?? case maxxum multicontroller 125 czy deutz fahr agrotron m 600
case ma : 127 km a agrotron 132 km aba maja silniki 6 cylindrowe...
Ciągnik ma być jako główny tzn. mam namyśl że będzie pracował z agregatem 3m biernym+ siewnik, pług 4 obrotowy, głębosz, agregat ścierniskowy, transport i inne...
interesuje mnie wasza opinia co o nich sądzicie i który byscie wybrali... oczywiście interesują mnie nowe ciągniki...
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam...
prosze o szybką odpowiedź...;)
:)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 Dzisiaj, 09:35
  •  

#2 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 16 marzec 2009 - 18:09

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 Na jaki areał??

#3 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 19:17

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 ok 40 ha ...

#4 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 16 marzec 2009 - 19:21

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 A jak wygląda sytuacja cenowo?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#5 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 19:37

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 Prawdę mówiąc to mnie cena bardzo nie interesuje...
case napewno cos ok. 230-250 tyś.
a df to nie wiem bo jeszcze się nie dowiadywałem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share DAWOBO

DAWOBO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 16:26

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 ja bym proponował casse

Edytowany przez brzozak2, 24 marzec 2009 - 20:16.
bez uzasadnienia - %

#7 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:18

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 nom, i chyba będzie case bo jednak deuzt jest za drogi...;/

#8 Share DAWOBO

DAWOBO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:10

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 Ja miałem brać k-110 obecnie chyba ma symbol k-610,i właśnie głównym powodem rezygnacji była cena.aby tryb życia nazwać zdrowym? Nie. Czasem jest wręcz przeciwnie. Jeśli wyczynowo uprawiamy sport, intensywnie trenujemy jesteśmy narażenie na kontuzje oraz zużycie np. stawów. Za młodu nie będzie nam to doskwierać, ale na starość przypomnimy sobie o wielu urazach ze sportowej kariery. Nie oznacza to jednak, że zdrowy tryb życia to siedzenie na kanapie. Do prowadzenia zdrowego stylu życia potrzebny jest bowiem ruch i to w każdej postaci. Oczywiście, więcej kalorii spalimy biegając, a mniej jeżdżąc na rowerze czy spacerując, ale każdy rozsądny wysiłek fizyczny jest dla nas korzystny. Ruch to spalone kalorie, mniejsza waga i ciało przyzwyczajone do regularnego wysiłku. Najlepszym rozwiązaniem jest wkomponowanie aktywności fizycznej w codzienne czynności, bo jak wiadomo, jesteśmy zagonieni i brakuje nam czasu na wszystko i nie chcemy poświęcać go specjalnie na treningi. Co możemy zrobić? Jeśli chodzimy na spacer z psem to wydłużmy go, lub chociaż chodźmy podczas niego szybciej, tak żeby nieco się zmęczyć. Psu nie zaszkodzi, a my spalimy kilka dodatkowych kalorii. Jeśli coś znajduje się w zasięgu 2 km drogi od nas spróbujmy docierać tam pieszo, co zajmie na około 25 minut. Często ten sam dystans ze względu na układ dróg, korki i światła autem pokonamy tylko o połowę szybciej. Wybierając jednak auto pozbawiamy się kolejnej okazji do ruchu. W weekendy natomiast zamiast spędzania rodzinnie czasu przed telewizorem idźmy na wspólny spacer lub pojedźmy gdzieś razem na rowerze. Takie wypady integrują i pozwalają odpocząć od męczących ekranów. Jeśli już koniecznie musimy zostać w domu to zamiast typowej gry telewizyjnej wypróbujmy te z kontrolerami ruchu, aby chociaż w ten sposób złapać odrobinę aktywności. Tak samo na urlopie – nie leżmy tylko na plaży. Chodźmy na spacery, wypożyczmy rowery, nie jedźmy do sklepu autem tylko pójdźmy pieszo. Jak zawsze najlepiej przekonywać na przykładzie. Jeśli mieszkacie 2 km od swojej pracy to idąc do niej codziennie i wracając spalicie około 300 kalorii. Jeśli do tego dołożycie wieczorne wyjście z psem, podczas którego pokonacie podobny dystans, to spalonych kalorii uzbiera się już tyle, co podczas półgodzinnego biegu w tempie konwersacyjnym (czyli w takim, podczas którego możemy w miarę swobodnie prowadzić rozmowę). Jeśli uda nam się natomiast wygospodarować w tygodniu 2 godziny, to świetnie. Możemy np. 4 razy w tygodniu biegać w tempie konwersacyjnym przez 30 minut.

Edytowany przez DAWOBO, 24 styczeń 2014 - 13:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 07 kwiecień 2009 - 23:41

Case Maxxum Multicontroller 125 czy DF Agrotron M 600 akurat ostatnie wariacje euro spowodowały że DF stałsie drozszy i to dużo od CASE. A jeszcze do niedawna było odwrotnie :P A przyczyna tego jest to że CASE nie rozlicza ciagników w EURO a DF i inne tak :) Dzieki temu case stałsie bardzo atrakcyjny cenowo. Cała sytuacja spowodowana jest przez to że CNH ma fabryke w pl i potrzebuje złotóek nap. na płace dla pracowników a maszyny wyprodukowane sprzedaje w EURO za któe kupuje cigniki i tak kółko sie zamyka :)
JA bede skąłdał teraz na PROW na 115 multi a kiedys myslałem nad K610. Ale róznica ponad 50tys netto to sporo.

Dodaj odpowiedź