cuma112

Jaką wybrać myjkę cisnieniową

Polecane posty

cuma112    0

Cześć mam do umycia rozrzutnik(tochę kurzu brudu) i silnik mojej 330(silnik zalepiony smarem) chcę kupić myjkę ciśnieniową dobrej jakości ale nie drogą do 300zł będę ją uzywał może raz na mieciąc może więcej ale tylko do czyszczenia z piachu kurzu macie jakieś sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

za 300zł to nie wiem czy coś znajdziesz dobrego. chyba ze jakieś marketówy. ja mam nilfiska jest w mojej galerii. jak dla mnie fajny sprzęt, ale kosztował ponad 1 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emlo    0

Jeśli chodzi ci o myjkę do 300 zł to nie polecam, szkoda wydawać pieniędzy. Miałem trzy sztuki karcher dwa modele najmniejsze (250 zł) i następną zakupiłem troszkę większą (440). Pierwsza i druga ciągle przerywała strumień wody druga zaś po jakimś czasie pompa nie dawała ciśnienia. Pierwszą rozebrałem z ciekawości co tam się mogło zepsuć. Po rozebraniu zobaczyłem że cała pompa jest plastikowa i cała reszta podzespołów. Ta droższa i większa też okazało się że jest plastikowa pompa. Trochę się pokręciłem tu i tam posiedziałem na internecie poczytałem i postanowiłem zainwestować kupując Kranzle K 1152 TST z lancą do hydropiaskowania. Po pierwszym myciu jestem mega zadowolony. Ale z tego co się zorientowałem to myjkę z pompą aluminiową można kupić za ok. 1200 zł. Tak że zastanów się nad tym, czy warto wydawać mniejsze pieniądze na myjkę, na którą po jakimś czasie będziesz się patrzył w garażu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Najtańsze na aluminiowej pompie ma Lavor, za około 400 zł coś już znajdziesz, a do takich zastosowań Ci wystarczy. Karchera w tej cenie sobie odpuść. I z tego co wiem na agrofoto jest już temat o myjkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj