Kris1976

Protest producentów w Brukseli

Polecane posty

extrabyk    5592

Jak to on napisał o sobie..."nie boję się nazywać rzeczy po imieniu"...no to ja też...otóż uważam,że za dużo do powiedzenia na tym świecie mają takie lalusie w krawatach jak ten gość. Prawdopodobnie nie zrobił w swoim życiu jeszcze nic pożytecznego...w każdym razie na takiego wygląda a rozgłasza swoje idiotyczne opinie o ludziach, którzy ciężko pracują na swoich farmach od wielu pokoleń utrzymując bezpieczeństwo żywnościowe swoich krajów (nie mam tu na myśli Polski bo tu nie ma czegoś takiego jak bezpieczeństwo żywnościowe kraju) My rolnicy wiemy,że to Chujnia Europejska jest odpowiedzialna za wszystkie zamieszania na rynku bo to ona decyduje o tym co i kiedy się opłaca. Robią to w sztuczny sposób i stąd od czasu do czasu występują takie a nie inne zjawiska na rynku rolnym.

Podsumowując to właśnie lalusie w krawatach siedząc za biurkami generują wszelki wypaczenia nie tylko w rolnictwie ale też w przemyśle i ogólnie polityce. To ludzie kompletnie oderwani od rzeczywistości. Wypowiada się taki o rolnictwie i rolnikach a jak go spytać skąd jest żywność to powie,że z restauracji bo tam ją dostaje podaną na talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@up Polać Tobie, bo dobrze mówisz :D Ale my, chłopki, nie mamy na to wpływu, więc możemy jedynie się napić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Dzięki kolego za poparcie ale w temacie tego,że nic nie możemy i tylko możemy się napić to się nie zgodzę. Po pierwsze każdej władzy na rękę jest to by obywatel pił i wszystko olewał bo wtedy takie lalusie w krawacikach robią co chcą. Po drugie trzeba na każdym kroku dawać im do zrozumienia,że są tak naprawdę niczym,że nic nie tworzą a tym samym są pasożytami żyjącymi z naszej ciężkiej pracy okupionej wielkim ryzykiem. Nie o to chodzi żeby ich opluwać czy bić po wypielęgnowanych buźkach ale o to by wiedzieli,że są dla nas jak powietrze czyli nie widoczni...przezroczyści. Jedyne czego nie możemy zrobić to się ich pozbyć bo tak było, jest i będzie,że jak ktoś nic nie umie i nie chce robić ani nie chce ponosić ryzyka i odpowiedzialności z działania na własny rachunek to takie NIC idzie do polityki.

Nie jestem i nie mam zamiaru być na MordoZbuku więc tam nie jestem w stanie odpowiednio odpowiedzieć na te jego wypociny ale jeśli on znajdzie się na AF to ja tu jestem i czekam.... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Doradzam olać tego pana Najzera. Powód jest jeden. Dla niego mleko daje "Biedronka" a sam proces uprawy czy hodowli można zatrzymać, czy przerwać zgodnie z koniunkturą na rynku jak taśmę montażową w fabryce lodówek. Niestety w tej branży decydujące są czas, pogoda i pora roku. To typowy przykład myślenia "rurkowca" czyli człowieka noszącego zbyt wąskie spodnie tak w nogawkach jak i w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

na krowach sie nie znam- od niedawna znam takie dziwne uczucie jak po 30 latach nie musisz wstac rano i isc doic, tak gdzies od wrzesnia sie przyzwyczajam do tego stanu..

 

natomiast krakowski splin jest mi znany na codzien i przeczytawszy jego drugi artykul[choc z trudem, nie mam fejsgowna i niebieski prostokat utrudnia czytanie. zaloz konto czy cus] i na tej podstawie moge stwierdzic ze ten gosc to idiota....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Najgorsze,że taki nikt, który nie zna się na niczym swoimi chorymi opiniami psuje i tak mocno nadwyrężoną opinię nam rolnikom i ogólnie rolnictwu. Za taki obraz wsi są odpowiedzialne media które co róż informują jaka to kolejna olbrzymia fala pieniędzy z Chujni Europejskiej popłynęła do polskich chłopów.

My to wszystko wiemy i znamy od środka ale ludzie oderwani od tych realiów łykają każdy bełkot takich miernot, którym jak to kolega wyżej zauważył od ucisku spodni rośnie ciśnienie w pustej głowie a to powoduje pusty bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

Nie jestem i nie mam zamiaru być na MordoZbuku więc tam nie jestem w stanie odpowiednio odpowiedzieć na te jego wypociny ale jeśli on znajdzie się na AF to ja tu jestem i czekam.... B)

 

Nie musisz czekać na żadnego Najzera, podobnych fachowców znajdziesz tu na forum przeczytaj post nr 1144 @hubertuss-a szczególnie od momentu ''@jaco25 jeśli nie potrafisz...''w temacie http://www.agrofoto.pl/forum/topic/89483-obecna-sytuacja-polityczna-w-polsce/page-58

Niestety w niektórych przypadkach siłą argumentów oponenta nie przekonasz do swoich racji, jedynym wyjściem jest argument siły - dokładniej młotkiem w łeb.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj