extrabyk

Dane techniczne ciągników Kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kutnyy    4

mnóstwo na necie jest informacji o tych ciągnikach :) ale na pewno sie przyda :D ja zawierzam zakupić kupić ciągnik z serii M-GX :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrjelon8420    4

Przed podjęciem decyzji radzę prześledzić zachodnie strony gdzie Kubota jest dłużej na rynku niż w Polsce.

Zachodnie strony aż wylewają się od negatywnych opinii na temat obsługi klienta, uznawania gwarancji i samego produktu.  ;)

To w jaki sposób działa Kubota to jeden wielki CYRK. :lol:  I sam tego doświadczyłem- to szarpanka bez końca. :huh:

Linki:

https://www.consumer...ers/kubota.html - Po gwiazdkach widać co ludzie o tym wszystkim myślą, 83 opinie w ponad 80% negatywne.  

https://www.referenc...b26b97710201f4# Problemy z obsługą klienta i firmą. Kubota nazwana (NAJGORSZYM) ciągnikiem na rynku. 

 

http://www.tractorby...n-problems.html

Edytowano przez mrjelon8420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

mnóstwo na necie jest informacji o tych ciągnikach :) ale na pewno sie przyda :D ja zawierzam zakupić kupić ciągnik z serii M-GX :D

Informacji jest mnóstwo ale porozrzucane po necie a tu w końcu można w jednym miejscu porównać podstawowe dane z innymi markami.

Ogólnie to bardzo ciekawa strona i brakowało tam właśnie Kuboty ale w końcu się poprawili i jest. Trzeba tylko brać poprawkę na to,że czasem różne parametry i dane różnią się w zależności od kraju w jakim dana arka i konkretny model jest sprzedawany. Tak czy inaczej bardzo dobra strona do poznania podstawowych parametrów i weryfikacji dat produkcji bo jak wiadomo nasi handlarze maja wspaniały dar "odmładzania" sprowadzonego sprzętu  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez kubaguzik
      co myslicie o marce kubota wasze wrazenia plusy i minusy tych ciagników
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj