Polecane posty

Jan94    6

A w agromach czy gdzie pytałeś?

Edytowano przez Jan94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

Chcę odświeżyć nieco temat potrzebuję tylnej szyby do Zatora 8145 z podgrzewaniem ,szyba 7otworowa standardowa jak wg katalogu szyb nr 195 tyle tylko że podgrzewaną czy ktoś wie gdzie taka kupić w żadnym sklepie nie mają


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

Nie wysyłają szyb niestety jedyna oryginalna jest w Słowackim sklepie wysylkowym


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

W KORURS w Warszawie jest tylko małe ale nie wysyłają szyb musisz dogadać się z jakimś lokalnym sklepem z częściami . Ja pojechałem osobiście i nie ma problemu z zakupem


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez taksun
      Witam
      Poszukuję ramki szyby tylnej kabiny z zamknięciem wg rysunku lub osoby któr posiada ciągnik z taka kabiną i mogła by udostępnić zdjęcia w jaki sposób jest ona zbudowana i jak montowana.
      Pozdrawiam

    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich czy ktoś wie gdzie mogę dostać szybę do dachu? Jest to ursus 11054 niestety  przez nieuwagę zbiła mi się szukam i narazie bez rezultatów może ktoś pomóc?
    • Przez Wojtas974
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktos tu z was ma nową kabinę w MTZ. Chciałbym dowiedzieć się jak z wygodą i funkcjonalnościa jej. Jeżeli ktoś ma prosiłbym o zdjęcia jak w niej wygląda traktor. Bo niestety znalazc stara dużego typu jest jak szukanie igły w stogu siana.. a w tej małej pracować to jakaś tragedia..
    • Przez Jasio88
      Witam
      Panowie jak powinny być przykręcone tylne obręcze (FELGI) w 1014 wentylkiem na zewnątrz czy do wew. Bo mam na zewnątrz przez co przednia oś jest szersza., tak juz kupiłem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj