Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084

Zdjęcia są takie same. 

Rozproszone zawsze mają takie jakby "pajaczki" na szybie a skupione mają gładką szybkę. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

c360 właśnie podwoiła swoją wartość, na tylnych słupkach mam dwie lampy a włącznik w konsoli obok obrotomierza. Zastanawiam się czy na dachu z przodu nie zamontować dwóch płaskich lamp i jak najlepiej je podłączyć czy wszystkie pod wspólny włącznik?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Kiepsko z miejscem

chodził mi po głowie jeszcze jedna lampa na przednim słupku kabiny z swoim włącznikiem

Edytowano przez Bartek933

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

to już tam tyle masz bambetów żee nie wejdzie jeden przełącznik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

GPSy i te sprawy, na serio jakie macie włączniki do lamp?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

jeden mam taki wyciągany, to już 10 lat działa od czasu remontu, a drugi mam taki kołyskowy najzwyklejszy to już też 2 lata dziala, mam bez przekaźników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Też mam wyciągany, pewnie nawet ten sam


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

A na co Ci takie w aucie? A co byś polecił na przód?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

można powiedzeć że jako dzienne. Chcesz na słupki czy pod dach ? Jak pod dach to jakieś skupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Pod dach żeby ścieżki w rzepaku móc wypatrzec 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

to jakieś skupione szukaj, rozproszone walą w szybę. Te ledy chinskie przeważnie nie mają tej mocy co podają sprzedawcy, kiedyś któregoś merzyłem to miał sporo mniej mocy a co za tym idzie i te lumeny oszukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

ja na allegro zamawiam jak coś, w sklepie z częsciami rolniczymi u mnie mają ledy zamontowane różne i podłączone, jak chce wiedzieć jak któryś świeci to przy okazji jak jestem u nich to sobię włącze i zobacze czy daje rade, a potem po januszowemu na allegro szukam, bo na allegro mam 2 sztuki i przesyłkę a w sklepie na miejscu jednej za to nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarickMeris    0

Ja zamawiałem parę miesięcy temu ttaśmy ledowe na allegro i nie byłem z nich do końca zadowolony. Wolałbym postawić na jakąś sprawdzoną markę. Słyszeliście o kingLED.pl ? Jeśli ktoś zamawiał ich produkty to bardzo proszę o jakieś opinie na ich temat. Możecie jeszcze inne propozycje podesłać, jeśli są sprawdzone przez was. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Udało mi się zmierzyć moc pobór prądu przez oświetlenie LED(chińczyki)przy napięciu akumulatora 12.54V:

LED 72W 24led 12V-24V ProLed - 0,83A czyli 10,5W Świeci najsłabiej, powinno być nawet 4860 lm a jest może 1200 lm

LED 48W 16led 12V-24V - 1.34A czyli 17W, świeci najjaśniej

LED 18W 6led 10-30V - 1A czyli 12,5 W, świeci średnio, powinno być 1800 lm i chyba tyle jest.

Wszystkie lampy kosztowały po 29.9 zł za sztukę.

Edytowano przez sylwek23111
edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tam jest zasilacz impulsowy i pomiary miernikiem nie są miarodajne.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Skąd wziąć najlepiej zasilanie na dwie  lampy LED do opryskiwacza ? Trzeba przekaźniki itp ? Chodzi o oświetlenie belki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie wiem jaki ciągnik, ogólnie bardzo mało danych.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Claas Arion z 15 roku. Tak samo mam na panelu jeden włącznik wolny, który po wciśnięciu się zapala, ale lampy nie ma. Prawdopodobnie miało być oświetlenie w schodkach. Nie mam pomysłu gdzie mogą być kable puszczone od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
    • Przez Radosław142
      Witam. Kupiłem ciagnik na wiosnę. Jest on z 2008r ma teraz obecnie 6tys mth. Wszystko było okej przez dłuzszy czas. Szarpać zaczął przy pracy z ładowaczem, zrobiło się to nagle. Ciągnik szarpie jedynie do przodu ze sprzegłem jak i bez. Zaczeła się rowniez zapalać kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni ale to jedynie po dłuzszej pracy gdy sie olej rozgrzał. Kontrolka gasła gdy sie ciagnikiem zachamowało. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj