bolec1255

Zakup prasy Krone kr 130

Polecane posty

Risto    62

Jak chodzi o markę Krone i model KR130B to polecam ładny ma zgniot i lekka wagowo w porównaniu do krajowych wyrobów oraz ma baloty średnicy 1,35m. Ale ten model to bym rzetelnie obejrzał powoli i dokładnie z każdej strony bo w tragicznym stanie jest wizualnym, technicznym zapewne nie lepszym. I ma aparat z podwójnym wiązaniem zielony z nowszego modelu i zapewne włączanie obwiązywania sznurkiem elektryczne też z nowszego modelu. I jak mówisz do wymiany łańcuchy i łożyska a to koszt. Niema stołu wyładowczego balot z tyłu, to taki minus.Ja osobiście bym nie chciał tego szrotu widzieć na swym podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

tu masz już prasę zmiennokomorową. sam mam krone tyle że roundpacka na rotorze. jestem bardzo zadowolony. ta z ogłoszenia musiała już ładnych pare tyś balotów zrobić skoro łańcuchy wymienione... na zdjęciach faktycznego stanu technicznego nie widać. Najlepiej by było zobaczyć na własne oczy a jeszcze lepiej przynajmniej na pusto uruchomić.

nie mniej jednak jeśli faktycznie stan jej jest bardzo dobry jak to jest napisane w ogłoszeniu to cena całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

To już duży łomot to też trzeba się zastanowić czy warto taką mieć jak nie chcemy zmieniać wielkości balotów. Balotów i tak nie będziesz robić mniejszych jak 120x120 bo nieopłacalne ekonomicznie a tym bardziej większych bo na standardową podczepianą na tuz owijarkę nie wejdą i przyczepę 4,5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907

Co do krone kr 130 to posiadam taka od maja zeszłego roku. Moja jest z 2006 roku pierwszy sezon 2007. Nie mam przy niej żadnego sterownika co w tych prasach lubi sie psuć. Zrobilem w sezonie ok 1800 balotów z czego ok 1100 slomy 400 siana i 300 sianokiszonki z czego 200 mokrej prasowanej zaraz na drugi dzień po koszeniu i na prawdę zlego slowa nie mogę powiedzieć na ta maszynę :) No i moja jest ministop czyli wypuszczam balota i jeszcze z otwarta klapa zaczynam prasować nie musze czekać az sie zamknie co zwiększa wydajność dość mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzbicka17    22

mam do sprzedania krone 130 szeroki podbierak do naprawy pęknięty łańcuch na komorze i ośka napedu tel 695999391 Mońki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile byś chciał za kilogram ? ... I ile waży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj