Skocz do zawartości

Zdjęcie

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darekk55

darekk55

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 13 styczeń 2017 - 11:38

Zychar www.zychar.pl Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze.

Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.

Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów. Wszystkie nasze burty wykonane są z blachy 2mm (3mm na życzenie).

Produkujemy burty i nadstawki do polskich i zagranicznych przyczep wypełnione blachą 2mm tłoczoną w głęboki trapez. Standardowa wysokość 50cm (możliwość wykonania dowolnej wysokości). Burty są szczelnie spawane. Odtłuszczone i malowane przemysłową farbą podkładową, przygotowane do położenia farby nawierzchniowej. Możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.

Istnieje możliwość zamówienia burt wraz z zestawem do dolnego otwierania. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, wysokiej jakości odkuwki w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Nie wymagamy zaliczek płatność przy odbiorze lub faktura terminowa.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE

Tel. 785 833 753

Tel. 668 040 316

e-mail: zychar1@o2.pl

Produkcja Biłgoraj woj, Lubelskie

Szybki Transport na terenie całego kraju.

Możliwy odbiór osobisty

ogłoszenia na OLX:

https://www.olx.pl/o...zytkownik/zhzb/

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju Dzisiaj, 19:07
  •  

#2 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 13 styczeń 2017 - 15:44

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju Szczerze mogę polecić. Ze trzy lata temu brałem od Was burty kompletne do BSS P93S. Faktycznie bezproblemowo, bez zaliczki, płatność przy odbiorze. Termin realizacji bez żadnej obsuwy
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#3 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 13 styczeń 2017 - 16:25

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju Może i robią nieźle ale ceny wysokawe. Pytałem u nich o blachę na podłogę do d46 to coś ponad 800 zł z trzech kawałkow, podczas gdy u kogo innego z przywozem do domu 690 zł i z dwóch kawałków. Obecnie interesuję się nadstawkami, ale też na olx widziałem lepszą ofertę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju Dzisiaj, 19:07
  •  

#4 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 13 styczeń 2017 - 16:35

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju teraz nie wiem gdzie i jak cenowo wygląda. Wtedy gdy ja zamawialem to była jedna z lepszych ofert
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#5 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 13 styczeń 2017 - 18:47

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju Ja też kilka lat temu brałem i nich do rozrzutnika, to też wówczas to była niezła oferta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share darekk55

darekk55

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 08:58

Może i robią nieźle ale ceny wysokawe. Pytałem u nich o blachę na podłogę do d46 to coś ponad 800 zł z trzech kawałkow, podczas gdy u kogo innego z przywozem do domu 690 zł i z dwóch kawałków. Obecnie interesuję się nadstawkami, ale też na olx widziałem lepszą ofertę.

owszem może i znajdzie Pan tańsze rozwiązania ale czy będą one dobre jakościowo? ;)