Skocz do zawartości

Zdjęcie

ziemia panstwowa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysztoflewandowski36

Krzysztoflewandowski36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 styczeń 2017 - 21:45

ziemia panstwowa Witam man taki problem a mianowicie uzytkuje w jednym kawalku 3.5ha I to pole znajduje. Sie 20metrow od jezdni a dojazd do duzego kawalka jest waski pasek.i taki temat ze obok kilkanascie lat uzytkowal. Sasied dzialkowicz dokladnie 30ar I zawsze mowil ze to jest jego wlasnosc I jak sie okazalo on to uzytkowal I teraz distal zakaz uzytkowania I w zwiazku ja chcialem wziac w dzierzawe od agencji Bo przylega do mojego pola a w agencji powiedzieli ze w dzierzawe. Juz niemoge tylko kupic w przetargu a cena za 30ar 38tys.i mam pytanie czy agencja moze ja sprzedac jako. Budowlana I czemu sprzedac Bo przeciez jest zakaz sprzedarzy.co dalej robic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ziemia panstwowa Dzisiaj, 13:35
  •  

#2 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów

Napisany 11 styczeń 2017 - 22:05

ziemia panstwowa

Działki inwestycyjne i rolne do 1 ha może sprzedawać .

#3 Share Krzysztoflewandowski36

Krzysztoflewandowski36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 styczeń 2017 - 22:11

ziemia panstwowa Czyli. Mowisz ze agencja to dzialke 30ar moze sprzedac.ja bym dal sobie spokoj z tym kawalkiem ziemi. Ale przez to mialbym szerszy wjazd a tak ledwo mieszcze sie kombajnem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 11 styczeń 2017 - 23:17

ziemia panstwowa

wez lepiej geodetę to ci wyznaczy drogę. taniej wyjdzie. dużo taniej

#5 Share dawid199303

dawid199303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 12 styczeń 2017 - 07:14

ziemia panstwowa tez mam od kilku lat problem z agencją dwa kawałki po ok 1.4 ha ojciec dzierżawił od agencji przez 15 lat aż przyszło pismo ze nie przedłuża dzierżawy bo działki idą na sprzedaż no to ok napisał ojciec podanie o kupno jeden rok drugi i jak z 6 lat działka nie była wystawiana, dwa lata temu poszedłem ze chce z dzierżawę a oni ze nie dają dzierżawę tylko kupno no to napisałem podanie po roku było do kupna cena 80tys za ha nikt nie podszedl do przetargu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Krzysztoflewandowski36

Krzysztoflewandowski36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 12 styczeń 2017 - 08:28

ziemia panstwowa Ceny ziemi agencja tez niemaalych.ja to dalbym sobie spokoj z ta 30ar dzialka ale przez Nia poszerzylbym pole a tym samym wjazd.tu taki maly szkic to biale to moje pole a kreskowane to ta dzialkaZałączony plik  WP_20170112_08_20_14_Pro.jpg   68,6KB   0 pobrań

Edytowany przez Krzysztoflewandowski36, 12 styczeń 2017 - 08:34.