Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 2030 - kilka pytań

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 13:00

JD 2030 - kilka pytań Witam. Mam pewne zapytanie odnośnie pewnej dźwigni w moim JD 2030. Otóż rozchodzi się o tą dźwignię pod kabiną zaznaczoną na zdjęciach w czerwoną obwódke.
1. Z czym ona powinna być połączona, bo jak ruszam dźwignią podnośnika z kabiny to normalnie podnosi i opuszcza i jak stanę z tyłu i poruszę samą tą dźwignią to też podnosi i opuszcza.
2. Którymi dźwigniami włącza się WOM i półbiegi? ;) To drugie pytanie trochę śmieszne, ale zdarza się i tak ;)
Niżej podaje linki do zdjęć tej dźwigni:
http://www.fotosik.p...7b864f7681.html
http://www.fotosik.p...a33495f40f.html
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 2030 - kilka pytań Dzisiaj, 20:52
  •  

#2 Share hospes

hospes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 19:47

JD 2030 - kilka pytań Co do dzwigienki to nie wiem co to jest , ja w moim 2030 jej nie mam ,półbiegi masz po lewej stronie kierownicy wom po prawej , troche dziwne to drugie pytanie ;)

#3 Share skrzyp

skrzyp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:09

JD 2030 - kilka pytań ta dziwigienka powinna być połączona z dziwignią w kabinie która znajduje się z prawej strony nad podłogą obok blokady.
Jest to dziwignia do regulacji pozycyjnej i siłowej podnośnika.

#4 Share hospes

hospes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:34

JD 2030 - kilka pytań Witam dzisiaj zerkonłem czy mam taką dzwignie i jednak mam <_< sorki za wprowadzenie w błąd , tak jak poprzednik napisał powinno byc połonczone z dzwigienką po prawej stronie przy podłodze ,nie obok blokady bo blokada jest po lewej stronie kolego , Marcin91 daj e-mail to ci posle fotke która to dzwigienka,
zresztą teraz sie przyjrzałem na twoje fotki i na pierwszej focie widać gdzie to powinno byc u ciebie jest to jakby ułamane patrz na fote i na wprost u mnie ta dzwigienka jest jak by do regulacji głównej dzwigni od podnoszenia ramion tzn. jak opuszcze ją nizej to ramiona puzniej reagują na ruch po ruszeniu dzwigni od ramion szczeze powiem ze nie wiem po co to :) nie widze w tym zastosowania w praktyce

#5 Share skrzyp

skrzyp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:59

JD 2030 - kilka pytań może i po lewej u was bo ja mam inny ciągnik jak Wy. Ja osobiście wogóle jej nie używam bo i po co.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 22:04

JD 2030 - kilka pytań Masz maila jakby co striker91_91@op.pl Teraz domyślam się z czym to powinno być połączone bo z prawej strony na dole mam coś ułamane czy urwane. Ale skoro tak to to się naprawi. <_< A dźwignia z lewej strony prawej nogi, blisko tej od regulacji pozycyjnej i siłowej podnośnika od czego jest? Tam jest chyba 3 czy 4 pozycje.

#7 Share hospes

hospes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:10

JD 2030 - kilka pytań

Masz maila jakby co striker91_91@op.pl Teraz domyślam się z czym to powinno być połączone bo z prawej strony na dole mam coś ułamane czy urwane. Ale skoro tak to to się naprawi. :) A dźwignia z lewej strony prawej nogi, blisko tej od regulacji pozycyjnej i siłowej podnośnika od czego jest? Tam jest chyba 3 czy 4 pozycje.

no własnie do tego powinno to być połączone :) to jest ta dzwigienka co ją lekko odginasz jak chcesz ruszyć ta duza na zdjęciu Dodany obrazek

na drugim zdjęciu widać to z tyłu traktora ty masz to ułamane Dodany obrazek

tak wogule to co ten twój taki upocony olejem ? <_<

#8 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:15

JD 2030 - kilka pytań Więc u mnie brakuje tego łącznika pomiędzy jedną, a drugą dźwignią i tego zaczepu... Ale to w takim razie się załatwi... <_< W sumie to nie wiem, taki był przyprowadzony, zasiał zaledwie 10ha zboża i tyle sie napracował... :)

#9 Share hospes

hospes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:36

JD 2030 - kilka pytań Ok ale dziwne jest to co napisałeć cytuje: "i jak stanę z tyłu i poruszę samą tą dźwignią to też podnosi i opuszcza." u mnie nic sie nie dzieje jak tym ruszam ma to jednak wpływ na działanie głównej dzwigni od ramion, tak ze dziwne ze podnoszą ci sie ramiona od tej wajchy <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 20:54

JD 2030 - kilka pytań Jak zacznie się wiosna na dworze, a nie w kalendarzu, to rozpracuje to, bo tak przez 5 minut to nic się sprawdzić nie da... Ale dzięki za pomoc, teraz już wiem od czego to jest... Jak będę miał jeszcze jakiś problem to bedę tu pisał... <_<