Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Zdjęcie

Jak wymienić sita w śrutowniku bijakowym?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ranger97

Ranger97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2017 - 09:23

Jak wymienić sita w śrutowniku bijakowym? Witajcie, wczoraj wszedłem w posiadanie śrutownika bijakowego (nigdy wcześniej bijakowego nie miałem).

Śrutownik taki jak na zdjęciu (nie jestem autorem zdjęcia ale śrutownik identyczny)

Moje pytanie do Was jest proste: Jak w takim śrutowniku wymienia się sito? Jak wymienić bijaki?

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi :)

Załączone miniaturki

• med2_srutownik-12-bijakowy_39519_297_207533.jpg

Edytowany przez Ranger97, 10 styczeń 2017 - 09:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak wymienić sita w śrutowniku bijakowym? Dzisiaj, 13:04
  •  

#2 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 10 styczeń 2017 - 09:25

Odkręcasz tego motylka z przodu, otwierasz i masz dostęp do sit. Mogą mocno siedzieć bo są zapasowywane na ciasno.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#3 Share Ranger97

Ranger97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2017 - 09:39

Jak wymienić sita w śrutowniku bijakowym? Dzięki. A jak myślisz? Warto taki śrutownik przymocowywać do podłoża? Mocno nim czepie? Dodam, że silnik 5,5 kw :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 10 styczeń 2017 - 10:20

Mam podobny tylko większy, z silnikiem 11 kW i mam ustawiony tylko na kantówkach tak jak na zdjęciu. Nie ma prawa tym rzucać, wszystko ma być wyważone inaczej lepiej obok tego nie stać. Drgania swoją drogą. Nie są wielkie, normalne dla tego urządzenia.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#5 Share Ranger97

Ranger97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2017 - 10:27

Mam podobny tylko większy, z silnikiem 11 kW i mam ustawiony tylko na kantówkach tak jak na zdjęciu. Nie ma prawa tym rzucać, wszystko ma być wyważone inaczej lepiej obok tego nie stać. Drgania swoją drogą. Nie są wielkie, normalne dla tego urządzenia.

Dzięki za rady :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1421 postów

Napisany 10 styczeń 2017 - 10:28

Nie ma sprawy. Od tego jest forum. W razie pytań, pisz.

Dodaj odpowiedź