bastek321

SKUP SŁOMY I SIANA NA PELET

Polecane posty

bastek321    0

Witam wszystkich użytkowników portalu :)

nie orientujecie sie moze czy gdzies na podkarpaciu badz w okolicach podkarpacia jest jakis skup siana?

posiadam ok 3500 balotów siana o wym. 150/120 to jest ok 1000 t siana potrzebuje jakiegos pewnego odbiorcy i takiego aby niebylo problemów z płatnoscia prosze odp jesli ktos cos wie

Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beryl    88

Stalowa Wola chyba cieplownia brała kiedyś nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Kolego branża pelletu praktycznie nie istnieje a PEP Zamość to i za darmo z dowozem nie chce zadusiły ją lenie z Wiejskiej przez brak przepisów wykonawczych, pellet na bramie w Połańcu po 180 zł więc nikt nie produkuje zakłady już komornicy posprzedawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

nie wiem gdzie  tak sobie radzą ale nie ze słomą z trocią tak ale nie słoma, pellet był po 229 zł z dostawą na elektrowni - koszty transportu, słoma a gdzie przerób , z moszczańca facet oddał ok 1500 ton za symboliczną zł sprasowanego kostką siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

ja nie mówię  o facetach z podkarpacia tylko o firmach które robią pelet. z dolnośląskiego.  przynajmniej tak było pół roku temu jak brali odemnie stare siano. kierowca co robi im usługi transportu i prasowania opowiadział jak to wygląda. z resztą przy DK 8 obok jordanowa przed wrocławiem jest potężna firma gdzie stogi słomy zajmują kilka hektarów także "chyba" im się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

teraz wiem o kim piszesz, maja kontrakt 5 letni i dla tego jeszcze funkcjonują, ale tylko do czerwca, a szkoda bo teraz płacz ze smogiem a zakłady popadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcincinekk
      Witajcie.
      Mam problem z sianem, otóż bydło nie chce go jeść. Nie ważne czy są to krowy, jałówki czy cielęta.
      Siano jest w belach. Drugi pokos. Mocno zbite. Suszone 3 dni w upały.
      Po rozwinięciu jest trochę wyblakłe, prawie bez zapachu i delikatnie, miejscami posklejane. Nie czuć stęchlizny, lub innych nieprzyjemnych zapachów.
      Jakiś czas po zrolowaniu były ciepłe w środku.
      Tydzień później zbierałem z reszty pola resztę siana i wyszło dobre, pachnące i chętnie jest zjadane. Różnica jest taka, że jest luźniej zrolowane.
      Czy przez to że było zbyt mocno ubite mogło się zagrzać i przez to nie chcą jeść?
      Czy jest jakiś sposób by zachęcić do zjadania tego siana? Słyszałem że można polać słoną wodą. Może jakoś wymieszać z dobrym sianem lub sianokiszonką?
    • Przez Dalas3345
      Witam wszytskich
      Czy ktoś z użytkowników tej prasy ma problem z zapychająćą sie masą pod blachą przy gładkim walcu?
      Cały mankament leży w gumie i płaskowniku na 6 śrób jest on widoczny po otwarciu klapy w środku tuż pod gładkim walcem. zobaczyłem że jest tam duża szczelina dosunołem gume do samego walca i suchej słomy juz mało o wciąga pod tą blache. ale sianokiszonka wiadomo wilgotniejsza jest tto wciśnie sie tam tyle masy ze pozniej z godzine trzeba to wyciągac nozem i haczykiem  czy ktoś temu jakos zaradził? co zrobić zeby nie wciągało tam masy?
    • Przez warchest
      Sprzedam pszenna słome w małych kostkach z pod dachu ok 300 szt cena 4,5 zł szt woj mazowieckie nr tel 728 381 453
    • Przez Hubert1604
      Witam,  
      Mam na sprzedaż bele siana. 
      Cena do uzgodnienia. 
      Odbiór osobisty. 
      Woj. Wielkopolskie, 62-730 Dobra. 
      Więcej info pod numerem: 724768398.
      18.02.2018
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj